Konferencje, Partnerzy, 06.03.2019

Narzędzia Analityczne w Naukach Ekonomicznych

Czy są tutaj jakieś studentki/studenci? 😎
Mamy dla Was informację!

20 marca to ostatni dzień zapisów na konferencję Narzędzia Analityczne w Naukach Ekonomicznych!
Wygłoś swój 10-minutowy referat na Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie i zdobądź cenne nagrody! Do wygrania voucher dla dwóch osób w sieci polskich hoteli oraz pakiet wspaniałych nagród od organizatorów konferencji! Wystąpienie jest gwarancją uzyskania punktów do stypendium naukowego oraz darmową publikacją referatu.

Termin nadsyłania referatów to 20 marca. Wszelkie informacje znajdują się na stronie internetowej konferencji.

Celem Konferencji jest popularyzacja szeroko pojętych narzędzi analizy danych, aby lepiej zrozumieć prawidłowe funkcjonowanie współczesnej gospodarki zarówno w skali mikro, jak i makro. Wydarzenie ma charakter naukowy, dążymy do umożliwienia uczestnikom wymiany poglądów i doświadczeń oraz swobodnej prezentacji wyników badań zarówno przez studentów niższych lat studiów, jak również doktorantów. Dodatkowym celem przedsięwzięcia jest edukowanie uczestników w obszarze zastosowań narzędzi analitycznych – na konferencji prezentowane są zwykle innowacyjne i nowoczesne rozwiązania, często nieprzedstawiane podczas tradycyjnych zajęć na Uczelni.

▶️http://nawne.uek.krakow.pl/

Buduj z nami społeczność IT i bądź na bieżąco!

Raz na dwa tygodnie wyślemy Ci newsletter informujący o interesujących programach, naszych wydarzeniach, projektach i rekomendacjach. Łap dostęp do wiedzy nim będzie dostępna dla całej reszty świata :)

Zapisz mnie do newslettera