Women In Technology to społeczność kobiet, które pracują w technologiach lub je tworzą. Spotkania grupy odbywają się od 2009 r, aktualnie we Wrocławiu,
Katowicach, Warszawie, Lublinie, Poznaniu i Krakowie. Jesteśmy nieformalną grupą kobiet, które w swoim wolnym czasie spotykają się w celu wymiany doświadczeń, wiedzy i opinii.

Skupiamy kobiety, które zajmują się programowaniem, administracją bazami danych, serwerami, sieciami, jak również elektroniką, robotyką i innymi pokrewnymi technicznymi dziedzinami. Spotykamy się, by lepiej się poznać, wymieniać doświadczeniem, wspólnie się uczyć i wzajemnie się wspierać. Inspirujemy się do działania, rozwijamy się, i łamiemy stereotypy – celem grupy jest budowanie środowiska sprzyjającego rozwojowi we wszystkich obszarach związanych z nowymi technologiami.

Chcesz dołączyć?

Jeśli chciałabyś do nas dołączyć, nie wahaj się ani chwili i skontaktuj się z nami. Bardzo chętnie powitamy w swoim gronie kolejne organizatorki!
Jeśli chcesz rozpocząć organizowanie tego typu wydarzeń w swojej miejscowości, w której jeszcze nie działa nasza grupa, także daj nam znać. Nie obawiaj się, jeśli wcześniej nie zajmowałaś się taką działalnością. Pomożemy Ci rozkręcić nową grupę!

Co dajemy w zamian?

Nie dajemy pieniędzy 😉 Women in Technology to nie firma, nie prowadzimy działalności gospodarczej i nie zarabiamy. Wszystkie działamy jako wolontariuszki. Nie znaczy to jednak, że nic nie dostaniesz – Women in Technology to niezwykle bogate źródło nowych kontaktów, przyjaźni, wiedzy, doświadczenia, nowych wyzwań i przygód. Sama zdecydujesz co zrobisz z tymi możliwościami.

Hej, a co z facetami?!

Mimo że wydarzenie jest kierowane do kobiet, mężczyźni również są mile widziani, jeśli interesują ich tematy prezentacji. Choć wśród organizatorek są wyłącznie kobiety, nie znaczy to, że zamykamy się na panów. Publiczność na naszych warsztatach i spotkaniach jest zawsze mieszana, a panowie często występują u nas także w roli prelegentów.

Chciałabym/chciałbym poprowadzić prelekcję lub warsztat

Super! Koniecznie daj nam znać i napisz coś więcej. Z góry zaznaczamy, że nie mamy kasy, więc nie możemy Ci zapłacić 🙂 Nasi prelegenci występują za darmo.

Mam dla Was ekstra ofertę!

Super, na pewno jest świetna, ale jeśli chcesz nas namówić na kupno produktu lub usługi to weź pod uwagę, że jako grupa nieformalna po prostu nie dysponujemy żadnym budżetem. Z góry zatem uprzedzamy, że nasza odpowiedź to „dzięki, ale nie jesteśmy zainteresowane” 🙂