Warsztaty, Warsztaty Wrocław, Wydarzenia, 30.08.2016

Odkryj z nami testowanie | WiT Wrocław & wykładowcy WSB Wrocław

Już 3 września odbędzie się wydarzenie testerskie w CRZ Krzywy Komin.
Będą wykłady i warsztaty. WiT Wrocław razem z wykładowcami kierunku „Tester oprogramowania dla aplikacji mobilnych i serwerowych” (http://bit.ly/2boTtOe) Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu przygotowuje coś naprawdę ciekawego.

Wydarzenie jest bezpłatne, ale obowiązują zapisy.

Agenda wydarzenia „Odkrywaj z nami testowanie”
Wykłady godz. 9:00-13:00:
„Wstęp do testowania aplikacji” – Grzegorz Mazur
„Język Python w testowaniu i automatyzacji” – Adam Przybyła
„Testy akceptacyjne z wykorzystaniem pakietu Robot Framework” – Adam Przybyła
„Continuous integration z wykorzystaniem lekkiej wirtualizacji Dockera oraz aplikacji Jenkins” – Wojciech Barczyński
„Linux jako platforma dla narzędzi testera” – Adam Przybyła.

Warsztaty (złożone z 2 części) godz. 13:00-15:00:
1. „Konfiguracja środowiska testerskiego” – 45 min
2. „Testowanie aplikacji za pomocą Selenium i Robot Framework” – 45 min.

Z racji tego, że ograniczają nas cztery ściany, obowiązują zapisy.
Zapisy odbędą się:
1. 29.08. o 21:00
2. 30.08. o 19:00
3. na pewno ze środowego spotkania, 31.08. wyjdą szczęśliwcy, którzy dostaną wejściówki na wydarzenie.
Linki do zapisów: https://www.eventbrite.com/e/odkryj-z-nami-testowanie-wit-wrocaw-i-wykadowcy-wyzszej-szkoy-bankowej-we-wrocawiu-tickets-27390824694. Zapraszamy serdecznie na sierpniowe spotkanie: http://womenintechnology.pl/2016/08/39-spotkanie-wit-wroclaw/.

Miejscem naszego wydarzenia będzie wrocławskie Nadodrze, a dokładnie to CRZ Krzywy Komin. Centrum Rozwoju Zawodowego „Krzywy Komin” położone jest zrewitalizowanym budynku poprzemysłowym z 1888 roku (dawnej pralni i farbiarni), który znajduje się na podwórku przy ulicy Dubois 33-35a – w kwartale zabudowanym zabytkowymi kamienicami z XIX wieku w samym sercu wrocławskiego Nadodrza. Podstawową funkcją CRZ jest działalność edukacyjna i kulturotwórcza. Odbywa się ona w głównej mierze przez organizowanie szkoleń i warsztatów – “Krzywy Komin” pomaga rozwijać kompetencje zawodowe i kulturowe angażując do współpracy specjalistów z różnych dziedzin, wykorzystując najnowsze technologie czy ucząc przedsiębiorczości, marketingu i promocji. Działania edukacyjne uzupełniane są przez organizowane w CRZ wystawy, koncerty, spektakle teatralne, pokazy filmów oraz debaty dotyczące kultury. “Krzywy Komin” jest dzięki temu jedynym we Wrocławiu miejscem łączącym kształcenie teoretyczne i praktyczne, kreację i funkcje wystawiennicze.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą warsztatów i różnych wydarzeń, które dzieją się w „Krzywym Kominie”: http://www.krzywykomin.pl/.

crz

Buduj z nami społeczność IT i bądź na bieżąco!

Raz na dwa tygodnie wyślemy Ci newsletter informujący o interesujących programach, naszych wydarzeniach, projektach i rekomendacjach. Łap dostęp do wiedzy nim będzie dostępna dla całej reszty świata :)

Zapisz mnie do newslettera