Konferencje, 09.04.2015

Open Your Mind to Astia #2 – Women Changing Business

Open Your Mind to Astia #2 – nie-konferencja skupiająca różne środowiska: przedsiębiorcze kobiety, przedstawicielki start-upów, mentorów oraz inwestorów.


Spotkanie zrealizowane jest w technologii Open Space, aby ułatwić otwarty dialog na temat rozwoju nowych inicjatyw, przedsiębiorczości oraz poprawy efektywności zespołów start-upowych i nowych firm w Polsce.

Celem przedsięwzięcia jest promowanie idei realizowanej przez ogólnoświatową organizację Astia, która polega na skutecznym wspieraniu kobiet w zakładaniu i prowadzeniu globalnych firm technologicznych.

18 kwietnia podczas konferencji odbędzie się warsztat organizowany przez Women in Technology w Krakowie. Warsztat pt.„Logo i co dalej” poprowadzi Aleksandra Worek-Skupień, graficzka/projektantka prowadząca własne studio graficzne Olison’s Project.

Serdecznie zapraszamy 🙂

Liczba miejsc ograniczona! Zapisy przez Evenea.

Buduj z nami społeczność IT i bądź na bieżąco!

Raz na dwa tygodnie wyślemy Ci newsletter informujący o interesujących programach, naszych wydarzeniach, projektach i rekomendacjach. Łap dostęp do wiedzy nim będzie dostępna dla całej reszty świata :)

Zapisz mnie do newslettera