Strona, 13.10.2014

Poznajcie PGS Software

Stronę Women in Technology z przyjemnością pomogło zbudować PGS Software. Jesteśmy jednym z czołowych polskich eksporterów rozwiązań IT, który tworzy oprogramowanie idealnie dopasowane do potrzeb firm. Przekuwamy pomysły w niekonwencjonalne rozwiązania biznesowe, niedostępne dla użytkowników komercyjnych pakietów.

Możemy pochwalić się ponad 870 projektami zrealizowanymi dla klientów z całego świata. To poważne rozwiązania e-commerce i aplikacje biznesowe, ale też bajki na urządzenia mobilne, platforma dla DJ’ów czy eksperymentalna sieć społecznościowa.
Od 2008 roku jesteśmy obecni na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, na rynku New Connect. W tym czasie firma urosła z kilkunastu pracowników do ponad 300-osobowego zespołu z oddziałami we Wrocławiu, Rzeszowie, Warszawie, Gdańsku i Londynie. Nie straciliśmy jednak przyjaznej, rodzinnej atmosfery.

Wśród osób, które obecnie tworzą PGS Software, znajdziecie bardzo wiele ekspertek z różnych dziedzin – programistek, testerek, specjalistek od grafiki, designu, UI, UX, marketingu i HR.

Stale poszukujemy uzdolnionych kandydatek. Odwiedź nas i przekonaj się osobiście, że PGS Software to miejsce i zespół, jakiego od dawna szukasz. Więcej szczegółów tutaj: http://www.pgs-soft.com/pl/kariera/

 

Pgs software

Buduj z nami społeczność IT i bądź na bieżąco!

Raz na dwa tygodnie wyślemy Ci newsletter informujący o interesujących programach, naszych wydarzeniach, projektach i rekomendacjach. Łap dostęp do wiedzy nim będzie dostępna dla całej reszty świata :)

Zapisz mnie do newslettera