Relacje, 22.11.2019

Relacja z FinTech & InsurTech Digital Congress 2019

Relacja z FinTech & InsurTech Digital Congress 2019

W dniach 19 i 20 listopada 2019 r. w Sheraton Warsaw Hotel odbył się FinTech & InsurTech Digital Congress http://fintechdigitalcongress.pl/  Ponad 600 uczestników wysłuchało inspirujących debat, use-case’ów oraz prezentacji podczas 2 dni kongresu. Tematem przewodnim jesiennej się edycji była przede wszystkim kwestia szeroko rozumianej różnorodności i innowacyjności.

Hasło “diversity” było widoczne w całej dwudniowej agendzie. Podczas wydarzenia eksperci zwrócili uwagę na to, jak świadomie wykorzystywać umiejętności, doświadczenie zawodowe, różnice kulturowe lub płeć w cyfrowym świecie. Uwidoczniona została rola kobiet branży finansowej i ubezpieczeniowej oraz ich wkład w rozwój sektorów.

Wydarzenie jest świetną okazją do zapoznania się z największymi trendami sektora oraz zainspirowania się praktycznymi wdrożeniami zaprezentowanymi podczas wydarzenia.

Fotorelacja: http://fintechdigitalcongress.pl/fintech-insurtech-digital-congress-19-20-11-2019-r/

 

Buduj z nami społeczność IT i bądź na bieżąco!

Raz na dwa tygodnie wyślemy Ci newsletter informujący o interesujących programach, naszych wydarzeniach, projektach i rekomendacjach. Łap dostęp do wiedzy nim będzie dostępna dla całej reszty świata :)

Zapisz mnie do newslettera