Artykuły, Relacje, Sponsorzy, Strona, Wydarzenia, Wywiady, 15.02.2019

Robert Machejek – Co Ciebie inspiruje do działania? Mentor z programu Tech Leaders

Robert Machejek, Application Development Associate Manager w Accenture, jest mentorem w programie Tech Leaders. To już czwarta edycja programu, gdzie wielu uczestników ma okazje współpracować z mentorami. Kilka pytań do Roberta i kilka treściwych odpowiedzi, łapcie! 🙂

1.Czym dla Ciebie jest mentoring?
Wsparciem i pomocą w odkrywaniu nowych dróg, rozwijaniu pasji i zainteresowań. Motywowaniem do osiągania celów i wspólna walka z ograniczeniami, które często występują tylko w naszej wyobraźni.

2.Dlaczego jest ważny?
Na początku kariery, często nie wiemy jakie kroki podjąć, by skutecznie realizować stawiane przed nami cele. Już od pierwszych dni pracy czy praktyk oczekuje się realizacji konkretnych zadań. Często nie mamy czasu na zastanowienie się nad naszymi celami długoterminowymi i pomysłem na karierę? Chciałbym, aby wszyscy mogli uzyskać takie wsparcie, które pozwoli im dobrze zorganizować swoją przyszłość.

3.Co Ciebie inspiruje do działania?
Ogromną satysfakcję i dalszą motywację do działania daje mi obserwacja sukcesów moich kolegów i koleżanek. Dlaczego? Bo co stanowi lepszą ocenę dla managera niż rozwój jego mentees? Pracownicy są najważniejsi! Dzięki nim nieustannie uczę się czegoś nowego. Poza tym, lubię podróżować do nowych miejsc.

4.Jak radzisz sobie z ‘gorszymi dniami’?
Staram się przypominać sobie, o wszystkich punktach, które inspirują mnie do działania.

5.Jaką radę dałabyś/dałbyś sobie lub innym osobom?
Moja rada? Żyjmy dniem! Starajmy się abyśmy robili to co sprawia nam radość i daje
satysfakcję.

Więcej o programie: http://techleaders.eu/poland
Więcej o Accenture: https://www.accenture.com/pl-en/new-applied-now

Buduj z nami społeczność IT i bądź na bieżąco!

Raz na dwa tygodnie wyślemy Ci newsletter informujący o interesujących programach, naszych wydarzeniach, projektach i rekomendacjach. Łap dostęp do wiedzy nim będzie dostępna dla całej reszty świata :)

Zapisz mnie do newslettera