Artykuły, Kobiety w IT, 27.11.2016

Rocket Science Today – in a friendly way, czyli…

Rocket Science Today – in a friendly way,  czyli …

Czym jest uczenie maszynowe? Czym jest sztuczna inteligencja? Co to są sieci neuronowe?Jakie możliwości niesie rozwój tych obszarów? Jak w przystępny sposób poznać jak działają?

Bang! I jest 🙂

rst-min

Przedstawiamy Ci nasze nowe dzieło, a na imię mu Rocket Science Today – in a friendly way. Jest to miejsce gdzie poznasz wszystkie interesujące zagadnienia związane z uczeniem maszynowym, ze sztuczną inteligencją, sieciami neuronowymi oraz wiele, wiele innych.

Wszystko spakowane i prezentowane w super przystępny sposób. Będziemy mówić również o tym, jakie możliwości niesie rozwój tych zagadnień. O tym, jak zmienia się świat i każda sfera ludzkiego życia pod jego wpływem. O tym, gdzie zastosowano już rozwiązania uczenia maszynowego, czy też sztucznej inteligencji.

logo-rst

Zapraszamy Ciebie w podróż, która wzbogaci nas wszystkich. Odkrywajmy wspólnie tą niezwykle interesującą przestrzeń. Do zobaczenia po tej kolorowej, magicznej i skrzącej stronie rzeczywistości jaką tworzy IT i oczywiście my same, w tym przypadku poprzez ten kanał. Widzimy się na Rocket Science Today.

Pa

Ewelina & Ania

Buduj z nami społeczność IT i bądź na bieżąco!

Raz na dwa tygodnie wyślemy Ci newsletter informujący o interesujących programach, naszych wydarzeniach, projektach i rekomendacjach. Łap dostęp do wiedzy nim będzie dostępna dla całej reszty świata :)

Zapisz mnie do newslettera