Partnerzy, Wydarzenia, 16.01.2017

Sitecore Community Poland 19 stycznia w stolicy Małopolski.

Firmy Sabre i Coders Center zapraszają pasjonatów nowych technologii, marketingu cyfrowego oraz deweloperów .Net i Sitecore na kolejną edycję Sitecore Community Poland, która odbędzie się 19 Stycznia w siedzibie Sabre przy Wadowickiej 6D w Krakowie. Spotkanie to będzie wspaniałą okazją do wymiany doświadczeń, a także uzyskania nowych informacji branżowych od specjalistów światowej klasy. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, a na uczestników czeka tradycyjnie pyszna pizza!

Wydarzenie kierowane jest zarówno do studentów kierunków informatycznych, jak i specjalistów z doświadczeniem w zakresie programowania. Podczas spotkania uczestnicy będą mieli okazję zagłębić się w tematy takie jak personalizacja treści – jej znaczenie oraz zastosowanie, a także narzędzia Sitecore oraz odnalezienie własnej ścieżki kariery w branży IT. Do tego każda zainteresowana osoba będzie miała możliwość wystąpienia w ramach tzw. „lighting talk” i tym samym podzielenia się swoimi przemyśleniami na temat omawianych zagadnień. Gorąco zachęcamy do dzielenia się spostrzeżeniami.

Sitecore Community jest organizowane przez pasjonatów dla pasjonatów. Prelegentami są specjaliście w dziedzinie IT, ale również marketingu cyfrowego, automatyzacji i szeroko pojętej personalizacji. Wymiana wiedzy oraz doświadczenia między programistami i marketingowcami jest kluczowym czynnikiem aby współpraca programistów oraz marketerów przebiegała płynnie i dawała spektakularne efekty.

W tej edycji prelekcje poprowadzi aż czterech specjalistów. Gościem specjalnym jest niewątpliwie Jason Wilkerson, czyli specjalista Sitecore z 20-letnie doświadczeniem w tworzeniu rozwiązań typu Enterprise. Dowodem na szeroką wiedzę Jasona z zakresu Sitecore jest tytuł Most Valuable Professional (MVP), który otrzymują tylko najlepsi. Jason przybliży temat „Helix architecture”. Kolejnym prelegentem jest Marek Godawski, Lead IT Project Manager w Sabre Corporation, który zapozna uczestników z tematem profilowania oraz personalizacji treści. Marek jest ekspertem w dziedzinie B2B. Trzecim z prelegentów jest Łukasz Skowroński, Lead Sitecore Developer w Coders Center. Ma wieloletnie doświadczenie programistyczne. Łukasz opowie o tym, jak związać swoją ścieżkę kariery z platformą Sitecore. Ostatnim z prelegentów jest Robert Senktas, Team Leader i trener. Jest specjalistą w zakresie oprogramowania dla systemu Windows i innych platform internetowych. Robert podzieli się swoim wieloletnim doświadczeniem dotyczącym personalizacji, a także zapoczątkuje  dyskusję na temat Sitecore Legal Demo.

 

Rejestracja na wydarzenie: http://bit.ly/SitecoreMeetupKrakow.

W środę nastąpi zamknięcie zapisów, miejsc pozostało już niewiele więc gorąco zachęcamy do szybkiej rejestracji, aby już 19 stycznia być częścią Sitecore Community!

Buduj z nami społeczność IT i bądź na bieżąco!

Raz na dwa tygodnie wyślemy Ci newsletter informujący o interesujących programach, naszych wydarzeniach, projektach i rekomendacjach. Łap dostęp do wiedzy nim będzie dostępna dla całej reszty świata :)

Zapisz mnie do newslettera