Artykuły, Kobiety w IT, 26.06.2016

Tech Leaders – #13 Zainwestuj w siebie, Wywiad z Natalią Jasińską

Jedną z mentorek programu Tech Leaders była Natlia Jasińska. Wybór Natalii był dla nas oczywisty – posiada bardzo bogate doświadczenie w IT. Dodatkowo z łatwością łączy umiejętności techniczne i miękkie. Realizuje ambitne cele i działania.

 

 

AAEAAQAAAAAAAAaQAAAAJDU5OGU4M2FhLTRjNmUtNGE3My1hNmI2LTA1MzQ3YTE4ZTRjMA-1

Natalia Jasińska 

Natalia jeszcze w trakcie studiów Informatycznych rozpoczęła pracę jako C++ software deweloper, by przez 5 lat przejść ścieżkę od pozycji Associate developer do Team Lead. Poznanie wszystkich aspektów pracy backendowej stało się solidną podstawą do dalszego rozwoju. Przejmując coraz szersze obowiązki, zrozumiała, że to praca z ludzmi jest jej prawdziwą pasją i daje poczucie spełnienia. W roli Software Developer Manager wspiera innowacyjne podejście do budowy zaawansowanych systemów zarówno od strony technologii jak i metodologii pracy. Nie boi się trudnych wyzwań i wyznaje zasadę, że w pracy liczą się ludzie i tylko ich motywacja i zaangażowanie przynoszą wyjątkowe rezultaty. Inwestuje w budowę silnych Scrum’owych zespołów i rozwoj indywidualny pracowników. Buduje atmosferę „have fun at work”.

 

Co Ciebie inspiruje do działania?

Ludzie, którzy nie boją się działać, by rzeczywistość wokół była lepsza. Entuzjazm, otwartość i odwaga.

Jak radzisz sobie z ‘gorszymi dniami’?

Staram się wrócić do podstaw – ocenić, co jest w życiu najważniejsze. Daje sobie miejsce na popełnianie błędów.

Jaką radę dałabyś/dałbyś sobie lub innym osobom?

Ustal swoje cele i nie czekaj na idealny moment, by je realizować. Nie bój się wyzwań i każdego dnia pokonuj swoje ograniczenia – choćby te najmniejsze. Słuchaj, co mówią inni – feedback jest jedną z najcenniejszych rzeczy, jakie możesz dostać.

Buduj z nami społeczność IT i bądź na bieżąco!

Raz na dwa tygodnie wyślemy Ci newsletter informujący o interesujących programach, naszych wydarzeniach, projektach i rekomendacjach. Łap dostęp do wiedzy nim będzie dostępna dla całej reszty świata :)

Zapisz mnie do newslettera