Spotkania Kraków, Wydarzenia, 25.01.2019

Tech Leaders – otwarcie czwartej edycji programu mentorskiego

Kilka dni temu, 17.01, organizowaliśmy wydarzenie oficjalnie otwierające kolejną edycję Tech Leaders w Polsce. Dla tych którzy jeszcze nie wiedzą, Tech Leaders to czteromiesięczny program mentorski dla osób, które chcą rozwijać się w IT i technologiach. To szansa na współpracę z doświadczonym mentorem.

Mamy już zdjęcia z wydarzenia, dziękujemy Wojtek Dyrda, Get Lucky Photo! Całą galerię możecie zobaczyć tutaj:

Fotograf: Wojtek Dyrda, Get Lucky Photo

Opublikowany przez Tech Leaders Polska Niedziela, 20 stycznia 2019

Wkrótce pokażemy Wam jeszcze filmik! Przed tym jednak, zerknijcie do Teatr KTO, zobaczcie ich repertuar i koniecznie wybierzcie się na najbliższy spektakl.

▶️KTO jest teatrem w podróży, ponad półtora miliona widzów na całym świecie uczestniczyło w jego przedstawieniach.
Od 1 stycznia 2005 roku krakowski Teatr KTO jest Teatrem Miejskim.

Albo… jeśli wolicie bardziej aktywnie to może trening w Allforbody?

🍏All For Body podchodzi do podopiecznych indywidualnie, zwraca szczególną uwagę na dotychczasowy tryb życia czy formę pracy. To sprawia, że codzienna aktywność i dbanie o dobre nawyki żywieniowe z czasem staje się nowym, przyjemnym (i zdrowym!) stylem życia.

Zarówno Teatr KTO jak i Allforbody wsparli nasze wydarzenie i przekazali nagrody konkursowe dla uczestników wydarzenia! Dziękujemy! 🙂

Buduj z nami społeczność IT i bądź na bieżąco!

Raz na dwa tygodnie wyślemy Ci newsletter informujący o interesujących programach, naszych wydarzeniach, projektach i rekomendacjach. Łap dostęp do wiedzy nim będzie dostępna dla całej reszty świata :)

Zapisz mnie do newslettera