Konferencje, Partnerzy, Wydarzenia, 02.10.2019

Test Dive Conference 2019

Czy są z nami testerzy oprogramowania? Mamy przyjemność zaprosić Was na konferencję Test Dive, która odbędzie się 22 października 2019 r.

Ponad tysiąc testerów z całej Polski zgromadzi się aby podyskutować o nowinkach branżowych, bezpieczeństwie w sieci, doświadczeniach dotyczących Machine Learning’u oraz tajnikach najnowocześniejszych technologii telekomunikacyjnych 5G.

W ciągu jednego dnia, w pięciu salach, odbędą się spotkania networkingowe, panele dyskusyjne, wykłady i warsztaty. Wśród organizatorów oraz prelegentów znajdą się zarówno lokalni przedstawiciele testerskiej społeczności, jak i światowi specjaliści automatyzacji. Wśród ponad 20 autorytetów cyfrowego świata, znajdzie się również Pani Wiceminister Cyfryzacji Wanda Buk. Będzie można spotkać też między innymi Petrę Buskovą czy Mateusza Bilińskiego.

Ideą spotkania jest integracja świata naukowego ze światem biznesu, które często przenikają się ze sobą. Biznes niejako bierze odpowiedzialność, za jakość swoich usług i procesów technologicznych, które są produktem pracy developerów i testerów. To jednak ta ostatnia frakcja stoi na straży funkcjonalności i poprawności kodów i programów, które wychodzą z developerskich rąk. Jest to swego rodzaju rzemiosło, ponieważ nie wszystko testuje się tak samo, każdy kod wymaga odrębnego podejścia i innych warunków testowania, a przez to nie ma jednej złotej reguły na rozwiązanie wszystkich problemów.

Agenda i szczegółowe informacje dostępne są na stronie konferencji.

W związku z objęciem partnerstwa będziemy miały dla Was niespodziankę w postaci biletów – śledźcie nas 😉

Buduj z nami społeczność IT i bądź na bieżąco!

Raz na dwa tygodnie wyślemy Ci newsletter informujący o interesujących programach, naszych wydarzeniach, projektach i rekomendacjach. Łap dostęp do wiedzy nim będzie dostępna dla całej reszty świata :)

Zapisz mnie do newslettera