Konferencje, Partnerzy, Spotkania Kraków, Wydarzenia, 14.07.2016

The Way Forward Conference 2016 – Kraków.

registartionopen

Programujesz, tworzysz grafikę, jesteś entuzjastą najnowszych technologii? Chcesz podzielić się swoim startupem lub zaprezentować innowacyjne rozwiązania najlepszym specjalistom z branży IT? Jeśli tak, to nie może Ciebie zabraknąć na trzeciej edycji międzynarodowej konferencji The Way Forward! 22 i 23 września 2016 specjaliści z Polski i z zagranicy spotkają się w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie, by wymienić doświadczenia i poznać najnowsze trendy w świecie technologii.

The Way Forward Community zaprasza na wyjątkową konferencję, podzieloną na dwa bloki tematyczne: pierwszy dla front – end developerów, grafików i UX\UI designerów i wszystkich zainteresowanych wizualnym światem IT, drugi poświęcony tematyce programistycznej oraz rozwiązywaniu realnych problemów w tej dziedzinie. Mamy przyjemność być partnerem medialnym TWF 2016.

Do udziału w konferencji organizatorzy zaprosili wielu cenionych specjalistów, którzy będą dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Gościem konferencji będzie między innymi Alena Milutina, jedna z UX designerów Googla, która nie tylko opowie o metodologii Design Sprints ale również poprowadzi praktyczne warsztaty. Jeremy Bibby, expert technologii VR/AR w firmie Infusion w Kanadzie podzieli się wrażeniami programowania na nowoczesne urządzenie AR – Hololens Microsoftu. Urządzenie to będzie można również przetestować podczas konferencji. Takich warsztatów z różnych dziedzin przygotowano znacznie więcej, a na każdym z nich uczestnicy będą mogli wykorzystać swoją wiedzę w praktyce.

 

A w planie między innymi:

  • ­ testowanie HoloLensa i innych urządzeń ze świata 3D
  • ­ dyskusja o tworzeniu aplikacji webowych w 2017 roku
  • ­ nowinki dotyczące tworzenia UI w React
  • ­ najnowsze informacje o Design Sprintach
  • ­ wykład o przyszłości wizualizacji danych
  • ­ uczestnicy spróbują znaleźć połączenie pomiędzy językami i narzędziami programistycznymi.
  • ­ kilka słów o Deep Learning i nowoczesnych mikroserwisach z RabbitMQ,
  • ­ prezentacja tajników funkcjonalnego programowania F#
  • ­ prezentacja pionierskiego sposobu uwierzytelnienia aplikacji
  • ­ uczestnicy warsztatów zbudują inteligentny dom

Agenda, speakerzy i bilety: http://conference2016.twf.community/

REJESTRACJA ruszyła http://conference2016.twf.community/ Early birds jeszcze dostępne.

Zobacz video z poprzedniej edycji:

Buduj z nami społeczność IT i bądź na bieżąco!

Raz na dwa tygodnie wyślemy Ci newsletter informujący o interesujących programach, naszych wydarzeniach, projektach i rekomendacjach. Łap dostęp do wiedzy nim będzie dostępna dla całej reszty świata :)

Zapisz mnie do newslettera