Warsztaty, Warsztaty Katowice, 12.11.2016

Tworzenie aplikacji mobilnych w JS – darmowe warsztaty w Katowicach

Zapraszamy serdecznie do udziału w bezpłatnych warsztatach, które odbędą się w siedzibie Hackerspace Silesia (Katowice, ul. Ondraszka 17). Wydarzenie  skierowane jest do osób początkujących, choć wymagana jest znajomość podstaw HTML, CSS i JavaScript. Na warsztaty obowiązują zapisy ze względu na limit miejsc.

Aby się zgłosić, proszę wysłać email na eustupska@womenintechnology.pl

W emailu proszę zawrzeć krótkie odpowiedzi na pytania:
1. czym zajmujesz się na codzień?
2. czy działasz charytatywnie? Jeśli tak, to co robisz?
3. dlaczego chcesz wziąć udział w warsztatach?

Zgłoszenia przyjmujemy do 14 listopada – do końca dnia. Wyniki ogłosimy 15 listopada.


Współorganizatorem wydarzenia jest Coders Lab.

Coders Lab (www.coderslab.pl) to szkoła programowania dzięki, której nawet osoby bez doświadczenia w programowaniu mogą zostać w krótkim czasie junior web developerami. W ofercie mają dwa 6-tygodniowe kursy typu bootcamp – front-end i back-end. Program kursów został przygotowany przez programistów- praktyków, dzięki czemu w 100% odpowiada potrzebom rynku. Znajdziecie ich w największych miastach Polski: Warszawie, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu i Łodzi. Kursy skończyło już ponad 400 osób.


Wymagania techniczne: na warsztaty trzeba przyjść z własnym laptopem. Korzystając z podanego poniżej linku należy także pobrać i zainstalować Intel XDK
https://software.intel.com/en-us/intel-xdk

Buduj z nami społeczność IT i bądź na bieżąco!

Raz na dwa tygodnie wyślemy Ci newsletter informujący o interesujących programach, naszych wydarzeniach, projektach i rekomendacjach. Łap dostęp do wiedzy nim będzie dostępna dla całej reszty świata :)

Zapisz mnie do newslettera