Spotkania, Spotkania Kraków, 08.06.2015

Urodzinowe spotkanie Women in Technology w Krakowie

Urodzinowe spotkanie Women in Technology w Krakowie

Zapraszamy Was na kolejne spotkanie – tym razem jest to specjalna edycja – świętujemy pierwsze urodziny spotkań w Krakowie! Dotąd udało się w Krakowie zorganizować 12 regularnych spotkań i 4 warsztaty.

Spotkanie urodzinowe odbędzie się w 16. czerwca (wtorek) w Pauza in Garden o godz. 18.00.

Przygotowaliśmy dla Was 2 tematy spotkania:

 • Sztuczna inteligencja w diagnostyce czerniaka – Karol Przystalski

  Wykorzystując metody sztucznej inteligencji możemy mieć istotny wpływ na poprawienie skuteczności diagnostyki nowotworów, a w ostateczności na rokowanie oraz proces leczenia. Prezentacja stanowi krótki wstęp do sztucznej inteligencji. W przystępny sposób przedstawimy jak zacząć przygodę ze sztuczną inteligencją na przykładzie analizy czerniaka.

  Karol Przystalski

  Karol Przystalski

  Dr Karol Przystalski – uzyskał tytuł doktora w IPPT Polskiej Akademii Nauk, związany jest z Wydziałem Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego, założyciel oraz CTO w firmie Codete – Software House. Autor oraz współautor licznych artykułów dotyczących problematyki tworzenia oprogramowania oraz sztucznej inteligencji. Autor dwóch książek: „Building PHP Applications with Symfony, CakePHP, and Zend Framework”, „Symfony – aplikacje internetowe w praktyce”. Doświadczenie zawodowe zdobywał w korporacjach w Polsce, Niemczech oraz Stanach Zjednoczonych.

 • Maria Machlowska – Cucumber. Wait! What?!

  Narzędzie do testowania oprogramowania. Dla tych co znają i używają będzie to okazja do dyskusji i podzielenia się wiedzą praktyczną. Dla tych co nie znają – poznają podstawy i ideę tego frameworka i zobaczą jakie są perspektywy do pracy z nim na „rynku QA”.

  Maria Machlowska

  Maria Machlowska

  Maria Machlowska: „Moja pierwsza z cech, które w sobie cenię, to ciekawość świata. Lubię wyzwania i chętnie sobie je stawiam, chociaż czasem nie jest łatwo im podołać. Ale każde wyzwanie coś we mnie zmienia – coś poprawia.
  Na codzień związana z firmą Brainly – gdzie pracuję z zespołami, oraz z całą firmą. Fascynujące jest to jak różnorodna jest organizacja i to od jak wieku czynników zależy jej sukces.
  Moją pasją jest muzyka – śpiewam w krakowskim chórze Mariańskim, oprócz tego kręci mnie astronomia obserwacyjna, astrofizyka, technologia i moda. Uwielbiam aplikacje mobilne i powiedzonko „There is an app for that”. Sama bardzo chętnie testuję nowe frameworki i się zajawiam jeśli jest coś ciekawego.
  Szukam inspiracji dosłownie wszędzie do życia, pracy z ludźmi, lepszego wykorzystywania ich potencjału, do lepszego ich rozwoju, do tworzenia, do śpiewania i bycia obecnym dla drugiego człowieka.
  Moją misją jaką w sobie widzę jest pragnienie, aby każdy widział piękno w sobie i w swoim otoczeniu, oraz umiał to piękno docenić.”

codete_logo_transparent

Spotkanie organizujemy we współpracy z firmą codete.co specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania w technologiach PHP, Java, Python, Ruby, iOS, AngularJS, Android .NET. Firma zatrudnia już ponad 60 pracowników. Aktualnie Codete ma zapotrzebowanie na m.in. programistów Ruby i AngularJs.

Pragniemy także poinformować, że patronat medialny obejmuje portal Mam Spotkanie – najciekawsze wydarzenia dla kobiet.

Portal MamSpotkanie to portal specjalnie stworzony dla Pań, chcących aktywnie spędzić czas – na rozwoju, rozrywce, etc. 12 kategorii tematycznych z wydarzeniami z całej Polski. Zajrzyj do Nas, a na pewno znajdziesz coś dla siebie.

mam spotkanie

Prosimy o zapisy na eventbrite.

Serdecznie zapraszamy!

Buduj z nami społeczność IT i bądź na bieżąco!

Raz na dwa tygodnie wyślemy Ci newsletter informujący o interesujących programach, naszych wydarzeniach, projektach i rekomendacjach. Łap dostęp do wiedzy nim będzie dostępna dla całej reszty świata :)

Zapisz mnie do newslettera