Warsztaty, Warsztaty Kraków, 11.11.2015

Warsztaty „Doskonalenie samej siebie – jak określić, zaplanować i osiągnąć cele”

Warsztaty „Doskonalenie samej siebie – jak określić, zaplanować i osiągnąć cele”

Niekiedy w pędzie życia nie mamy czasu przystanąć i zastanowić się, gdzie tak naprawdę zmierzamy i czy ten pośpiech oraz ostateczny cel są dokładnie tym, czego potrzebujemy.

Steven Covey porównuje życie do wspinaczki po drabinie, która powinna stanąć na zdrowej podstawie oparta o właściwą ścianę. W przeciwnym razie, pokonując poszczególne szczeble, szybko zbliżymy się do miejsca, które jest pomyłką.

Warsztaty pomogą Ci określić podstawę, na której opierając drabinę będziesz mieć pewność, że stoi stabilnie. Pomogą Ci również rozpoznać ścianę, wspinanie się wzwyż której sprawi Ci ogromna radość, a także określić sposoby pokonywania szczebli oraz zdefiniować szczyt, który będzie wymarzonym spełnieniem życiowego celu.

Korzyści dla uczestniczek warsztatów

  • spojrzenie na swoje życie z perspektywy, określenie kluczowych sfer , wskazanie zadowolenia z poszczególnych obszarów, a następnie zidentyfikowanie sposobów na jego poprawę i odnalezienie równowagi
  • poznanie swoich mocnych i słabych stron, ocena poziomu swoich umiejętności w obszarach związanych z pracą zawodową i zaplanowanie ich rozwoju
  • nabycie umiejętności prawidłowego wyznaczania celów, a następnie określania sposobów dążenia do ich osiągnięcia
  • opanowanie metod zarządzania czasem i wypracowanie elastycznego podejścia do planowania i zarzadzania zadaniami w określonym czasie

Sylwia Nowik

Z wyksztalcenia business consultant, z zamiłowania trenerka zafascynowana tematyką rozwoju osobistego i nieustannie poszukująca sposobów na doskonalenie siebie, swojego życia oraz wsparcia tego procesu w życiu innych osób. Edukację zdobywała na Uniwersytecie Jagiellońskim (Kraków, Polska), Universitat Internacional de Catalunya (Barcelona, Hiszpania), HAMK University of Applied Sciences (Hämeenlinna, Finlandia) oraz licznych kursach z zakresu coachingu, motywacji, zarządzania czasem, projektami, lean management. Aktualnie studentka Akademii Coachingu na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Od 3 lat ścisłe związana z działami szkoleniowymi w globalnych korporacjach. Organizuje szkolenia i coachingi – od rozwoju umiejętności liderskich, poprzez programy talentowe, zarzadzania wydajnością, do programów z rynków i produktów finansowych. Odpowiedzialna za szkolenia wprowadzające dla nowych pracowników działu HR do UBS, jak również obowiązkowe szkolenia z komunikacji korporacyjnej. W ramach firmy zaangażowana również w działania Społecznej Odpowiedzialności Biznesu, gdzie m.in. w ramach projektu Career Turn przy współpracy z Fundacją Rozwoju Kwalifikacji Stella Virium szkoliła osoby nieuprzywilejowane na rynku pracy (osoby niepełnosprawne, młodzież bez formalnego wyksztalcenia, osoby dojrzale i matki powracające po długiej nieobecności po urodzeniu dziecka).

Pełna pasji i pozytywnej energii, kocha sport, adrenalinę, szeroko pojęte sposoby na zdrowie i nieustanne odkrywanie recept na życie idealne we wszystkich aspektach, czym z powodzeniem zaraża swoje otoczenie.

Sylwia Nowik

Sylwia Nowik

Warsztaty odbędą się 19 listopada w godzinach 17:30 – 20:45 w Fundacji Przestrzeń Rozwoju, ul. Paulińska 3/5, Kraków.

Prosimy o zapisy na stronie evenea.


Realizujemy cykl warsztatów dla kobiet wykonujących lub chcących wykonywać zawody związane z branżą techniczną lub informatyczną (zajmujących się m.in. programowaniem, administracją bazami danych, serwerami, sieciami, nowymi technologiami, telekomunikacją, elektroniką, robotyką, budownictwem i innymi technicznymi dziedzinami), które:

  • posiadają kierunkowe wykształcenie oraz niezbędną wiedzę i umiejętności do wykonywania w/w zawodów,
  • poszukują rozwoju, aby lepiej wykonywać swoją pracę zawodową i chcą czuć się pewnie w środowisku pracy, gdzie większość stanowią mężczyźni,
  • poszukują wsparcia i chcą lepiej się poznać, wymieniać doświadczeniem, wspólnie się uczyć i wzajemnie się wspierać.

Spotkania są współfinansowane przez Fundację Przestrzeń Rozwoju i firmę UBS.

11159263_853925218001727_1611706128_o

Buduj z nami społeczność IT i bądź na bieżąco!

Raz na dwa tygodnie wyślemy Ci newsletter informujący o interesujących programach, naszych wydarzeniach, projektach i rekomendacjach. Łap dostęp do wiedzy nim będzie dostępna dla całej reszty świata :)

Zapisz mnie do newslettera