Warsztaty, Warsztaty Kraków, 19.10.2015

Warsztaty Dream Job – „Poznaj GITa”

Warsztaty Dream Job – „Poznaj GITa”

Ułatw sobie pracę w zespole – poznaj GITa!
GIT to nowoczesny, rozproszony system kontroli wersji. Synchronizuje pliki edytowane przez wszystkich uczestników projektu. Jego popularność w ciągu ostatnich kilku lat rośnie w ogromnym tempie. Jest standardem pracy w małych i dużych projektach, dlatego warto go poznać.

Spotkanie rganizowane jest w ramach edycji Dream Job – serii warsztatów skierowanych one do uczniów szkół średnich oraz studentów mających podjąć decyzje jak pokierować swoją karierą zawodową.
Opis wszystkich warsztatów znajdziecie tutaj:
https://www.facebook.com/events/1681410252075355/

Jaka jest nasza motywacja? Chcemy by osoby, które mają teraz jeszcze sporo wolnego czasu, mające możliwość by ukierunkować się na zupełnie nową dziedzinę wiedzy – mogły odnaleźć swoją nową pasję. 🙂

Zagadnienia:
– Konfiguracja użytkownika
– Tworzenie repozytorium
– Tworzenie i synchronizacja zmian
– Czytanie historii
– Rozwiązywanie konfliktów
– Przywracanie zmian
– Ignorowanie plików
– Badanie różnic między wersjami

Natalia Stanko

Warsztaty poprowadzi Natalia Stanko – Inicjatorka spotkań Women in Technology w Krakowie. Programistka, pasjonatka systemów operacyjnych i frameworków webowych. Chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Zachęca kobiety do nauki programowania i wspiera je w wyzwaniach, które podejmują. Organizuje hackathony Hack4good w Krakowie. Uwielbia podróże, muzykę, książki, kodowanie i organizowanie. W wolnych chwilach bloguje na blog.nataliastanko.com.

ns

Warsztaty odbędą się 25.10.2015 (niedziela), godz. 15.30 – 17.00 w Śródmiejskim Ośrodku Kultury w Krakowie
ul. Mikołajska 2, 31-027 Kraków.

 

Wymagania:

Przynieść laptop z zainstalowanym GITem.
Instrukcja instalacji dla poszczególnych systemów operacyjnych znajduje się na stronie https://git-scm.com/downloads

Rejestracja:

Link do zapisów podamy niebawem.
Uwaga! Warsztaty są bezpłatne, ale liczba miesc jest ograniczona, więc przy rejestracji na dany warsztat będziemy potrzebować kilku informacji na Wasz temat. Chcemy Was lepiej poznać, by móc wysłać potwierdzenie udziału tym, którym warsztaty rzeczywiście będą mogły pomóc : )

 

 

Buduj z nami społeczność IT i bądź na bieżąco!

Raz na dwa tygodnie wyślemy Ci newsletter informujący o interesujących programach, naszych wydarzeniach, projektach i rekomendacjach. Łap dostęp do wiedzy nim będzie dostępna dla całej reszty świata :)

Zapisz mnie do newslettera