Warsztaty, Warsztaty Kraków, 24.10.2015

Warsztaty „Jak budując dobre relacje zbudować sobie dobre życie?”

Warsztaty „Jak budując dobre relacje zbudować sobie dobre życie?”

Jak ma się Twój sukces do ludzi z którymi pracujesz?


Jak budować relacje z innymi nie tracąc siebie?
Jak mówić to co myślisz?
Żyjesz jak miejski autobus, czy jak samochód rajdowy?
Jakie mają prawo tego ode Ciebie wymagać?
Jak tak dalej pójdzie to dokąd zajdziesz w życiu?
Kiedy należy sobie dać spokój?
Jak nie dać się wykorzystywać?
Jak poprawić pewność siebie?

Jeżeli zadajesz sobie jedno z tych pytań i nie znasz odpowiedzi to… Zapytaj Alexa!

Chcemy Was zaprosić na wyjątkowe warsztaty, które sami wykreujecie własnymi pytaniami i problemami. Warsztaty te skierowane są dla wszystkich młodych ludzi stojących na progu kariery życiowej, osób, które czują, że powinny zrobić jakąś zmianę w życiu, aby stało się ono pełniejsze i przynosiło więcej zadowolenia. Są dla Ciebie, jeżeli masz problem z którym nie potrafisz sobie poradzić.

Warsztaty poprowadzi dla Was Alex Barszczewski.

 

Alex Barszczewski

alex-e1430400993939

Od 20 lat międzynarodowy coach i konsultant pracujący głównie z prezesami i członkami zarządów międzynarodowych korporacji zarówno w Polsce, jak i kilku innych krajach Europy. Pracuje też z kobietami aspirującymi do najwyższych stanowisk w biznesie i działalności społecznej, jak też z kluczowymi zespołami ważnych klientów. Ceniony za skuteczność, wszechstronność i dyskrecję. Angażowany wyłącznie dzięki propagandzie mówionej i dostarczanym rezultatom.
Od roku 2009 ponownie zamieszkały w Polsce, wcześniej od 1981 poznawał lokalne realia społeczne i biznesowe Austrii, Niemiec i USA.
Prowadzi działalność pro bono wspierając młodych ludzi w Polsce, którzy chcą w etyczny i skuteczny sposób wybić się ponad przeciętność. Zainteresowanym udostępnia bezpośredni kontakt i możliwość korzystania ze swojej wiedzy i bogatego doświadczenia.
Jest autorem popularnego „Blogu Alexa”, na którym od ponad 6 lat w kulturalny, lecz bardzo bezpośredni sposób dyskutowane są ważne tematy życiowe Czytelników.

 

TERMIN: 29.10.2015 (czwartek), godz. 17.30. – 21.30.

ZAPISY: Na warsztaty obowiązują zapisy- spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń wybierzemy 20 uczestników. Na wysłanie zgłoszenia macie czas do wtorku, 27 października, do godz.20:00.
Do środy, 28 października do godz 10:00, wyślemy Wam e-maile z informacją czy dostaliście się na warsztaty. Kolejność zgłoszeń nie ma znaczenia.

Bilety dostępne są tutaj:  https://www.eventbrite.com/e/warsztaty-jak-budujac-dobre-relacje-zbudowac-sobie-dobre-zycie-tickets-19237027467

 

MIEJSCE: Business Link Kraków, ul. Mogilska 65/ 4 piętro

Dziękujemy naszemu partnerowi Business Link Kraków za udostępnienie przestrzeni na warsztaty,

Business Link to największa w Europie sieć akceleratorów biznesu. – Jesteśmy wyjątkowym miejscem, w którym w jednej przestrzeni spotykają się: pomysłodawcy wizji startupowych,  zespoły pracujące nad innowacyjnymi projektami, topowi inwestorzy oraz największe marki wspierające startupy. Naszym klientom oferujemy nie tylko miejsce na coworkingu, ale również zapewniamy nowatorskie usługi i narzędzia dla rozwoju firmy.

Buduj z nami społeczność IT i bądź na bieżąco!

Raz na dwa tygodnie wyślemy Ci newsletter informujący o interesujących programach, naszych wydarzeniach, projektach i rekomendacjach. Łap dostęp do wiedzy nim będzie dostępna dla całej reszty świata :)

Zapisz mnie do newslettera