Warsztaty Kraków, Wydarzenia, 22.01.2016

Warsztaty: „Jak napisać skuteczne CV?”

Czy Twoim postanowieniem na nowy rok jest zmiana pracy? A może po prostu chcesz wiedzieć jak napisać skuteczne CV, które wyróżni Cię na tle innych kandydatów? Jeżeli tak, to te warsztaty są właśnie dla Ciebie! 


Podczas warsztatów:
– Stworzysz nowe bądź ulepszysz swoje obecne CV i dostosujesz je do nowych „reguł gry” na rynku
– Dowiesz się, jaka jest różnica między skutecznym a nieskutecznym życiorysem
– Poznasz sposób myślenia osób, od których zależy Twoje zatrudnienie, a tym samym zwiększysz liczbę odpowiedzi na wysyłane aplikacje, liczbę zaproszeń na rozmowy oraz zwiększysz swoje szanse na lepsze wynagrodzenie
– Dowiesz się, w jaki sposób użyć CV do kontrolowania przebiegu rozmowy z pracodawcą
– Poznasz umiejętność, która będzie generować korzyści wielokrotnie podczas całej Twojej kariery
– Dowiesz się, dlaczego najlepsi kandydaci nie zawsze przechodzą przez proces rekrutacji z sukcesem i co możesz z tym zrobić.

Zalecane jest przyniesienie ze sobą laptopa oraz pliku z obecnym CV, ponieważ będziemy nad nim pracować podczas warsztatów.

Kiedy? 2 lutego 2016, godz. 18-21.
Gdzie? Business Link Kraków, Mogilska 65/ 4 piętro.
Zapisy: http://witwarsztatycv.evenea.pl/

Zapraszmy zarówno Panie jak i Panów 🙂

PROWADZĄCY:
Michał Misiewicz
IT Recruitment & Career Coaching
SniperBullet Careers

1 (2)
Michał pomaga firmom z branży IT w pozyskiwaniu odpowiednich talentów oraz kandydatom w rozwoju ich własnej kariery i dostępie do interesujących wyzwań zawodowych. Przez ostatnie 5 lat budował zespoły w rekrutacji wewnętrznej, RPO oraz w agencji – dla małych i średnich firm oraz korporacji. Obecnie rozwija własną firmę – SniperBullet Careers oraz zajmuje się doradztwem kariery. Jest twórcą SniperBullet CV: systemu tworzenia skutecznego CV dostosowanego do obecnych czasów zdominowanych przez nowe technologie. Interesuje się technologiami IT, startupami, psychologią rozwoju osobistego i biznesu oraz technikami produktywności. Żyje i pracuje według zasad minimalizmu, Agile i Lean. Mieszkał, studiował i pracował na Cyprze, we Włoszech, w USA i UK, a ostatnio odkrywa Bałkany.

 

Gościć nas będzie Business Link Kraków.

Business Link Kraków, to nowoczesne miejsce do rozwoju biznesu. Zapewnia kreatywne miejsca pracy dostępne 24/7, w tym coworking i biura prywatne na wynajem oraz dajemy dostęp do specjalistycznej wiedzy, narzędzi online i sieci kontaktów z przedsiębiorcami z całej Polski. Z Business Link rozwijasz biznes globalnie i pijesz kawę za darmo, bo wiemy, że podbój świata zaczyna się od małych rzeczy 🙂

Buduj z nami społeczność IT i bądź na bieżąco!

Raz na dwa tygodnie wyślemy Ci newsletter informujący o interesujących programach, naszych wydarzeniach, projektach i rekomendacjach. Łap dostęp do wiedzy nim będzie dostępna dla całej reszty świata :)

Zapisz mnie do newslettera