Kobiety w IT, Warsztaty, Warsztaty Lublin, Wydarzenia, 07.11.2016

Warsztaty „Jestem Swoim Własnym Szefem!” – WiT Lublin

Większość planów i pomysłów biznesowych można zrealizować. Zależy to jednak od Twojej decyzji, dobrej koncepcji i spojrzenia z perspektywy rynku na swoją ofertę. Poprzez warsztat JESTEM SWOIM WŁASNYM SZEFEM chcemy Ci w tym pomóc.

Jeżeli zastanawiasz się:

  • Od czego zacząć żeby firma jak najwcześniej przynosiła dochody?
  • Co jeszcze możesz zaoferować w świecie, w którym już wszystko jest?
  • Jak pokonać obawy, że z powodu ceny możesz tracić klientów?
  • W jaki sposób dotrzeć do klientów i czym ich przekonać?
  • Jak wyzwalać w sobie inspirację i energię do działania?

ten warsztat jest DLA CIEBIE!

Podczas treningu poznasz i przetestujesz w praktyce podejście, które pozwoli Ci wytyczyć odpowiednią dla siebie drogę do tego, aby stworzyć prosperujący biznes.

Wymagana rejestracja:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdLfzlhieg61hwNdNVl2TqO0W5hvrr_LWZbSbNoTwoYsuZtrg/viewform

Gościem specjalnym i Trenerem będzie Pani Sylwia Zięba- Coach/Trener od wdrażania projektów biznesowych i od budowania efektywności osobistej przedsiębiorcy. Jest pomysłodawczynią i założycielką marki Kapitał Rozwoju (www.kapitalrozwoju.pl).

Autorka programów coachingowo- doradczych ”ZAMIEŃ PLANY W BIZNES” oraz ”Znajdź swój pomysł na biznes”. Ukończyła renomowany program coachingowy The Art. and Science of Coaching realizowany przez Ercickson Collage International. Stosuje podejście skoncentrowane na rezultatach. Posiada doświadczenie w ocenie wniosków o dotacje na działalność gospodarczą.

Buduj z nami społeczność IT i bądź na bieżąco!

Raz na dwa tygodnie wyślemy Ci newsletter informujący o interesujących programach, naszych wydarzeniach, projektach i rekomendacjach. Łap dostęp do wiedzy nim będzie dostępna dla całej reszty świata :)

Zapisz mnie do newslettera