Warsztaty, Warsztaty Wrocław, 09.11.2015

Warsztaty: „Jestem swoją własną szefową i radzę sobie doskonale”

Women in Technology Wrocław organizuje przy współpracy z marką Kapitał Rozwoju i Sii Wrocław warsztaty. Poniżej możecie dowiedzieć się więcej szczegółów na ich temat.


Zapisy pod adresem: https://www.eventbrite.com/e/warsztaty-jestem-swoja-wasna-szefowa-i-radze-sobie-doskonale-tickets-19471996265

Moment wyjścia na rynek z nowym pomysłem biznesowym jest tak samo ważnym, jak i trudnym etapem dla każdego start-upu. Entuzjazm, podekscytowanie i wielkie nadzieje mieszają się zazwyczaj z niepewnością, wątpliwościami, a nierzadko z rozczarowaniem. Musimy działać, nawet jeśli efekty nie od razu są widoczne, planować pomimo, że wielu rzeczy nie jesteśmy jeszcze w stanie przewidzieć, sprzedawać kiedy sami prawdopodobnie nie potrafimy do końca obiektywnie wycenić wartości swojego produktu/usługi.

Tak naprawdę większość planów i pomysłów biznesowych można zrealizować. Zależy to tylko od Twojej decyzji, Twojego zaangażowania i spojrzenia z perspektywy rynku. Poprzez warsztat „Jestem swoją własną szefową i radzę sobie doskonale” chcemy Ci w tym pomóc.

  • Jeżeli zastanawiasz się:

  • Od czego zacząć i jak krok po kroku zaplanować działania?
  • Co jeszcze możesz zaoferować w świecie, w którym już wszystko jest?
  • Jak pokonać obawy, że z powodu ceny możesz tracić klientów?
  • W jaki sposób dotrzeć do klientów i czym ich przekonać?
  • Jak wyzwalać w sobie inspirację i energię do działania?

ten warsztat jest dla Ciebie!

  Podczas treningu poznasz i przetestujesz w praktyce podejście, które pozwoli Ci odnaleźć właściwą dla siebie drogę do tego, aby stworzyć prosperujący biznes. Dowiesz się, co możesz zrobić, żeby:

 • skutecznie wyznaczyć i zarządzać swoją rolą na rynku, a tym samym zbudować rozpoznawalną i cenioną markę
 • stworzyć efektywny system pozyskiwania klientów i budowania z nimi długotrwałej współpracy (model biznesowy dla swojej działalności)
 • osiągać wysoką wydajność w działaniach zapewniając rozwój i rentowność swojej firmie.
  Osoby, które uczestniczyły do tej pory w warsztacie najczęściej wskazują na takie korzyści, które otrzymały:

 • „znowu jestem zmotywowana”
 • „uwierzyłem, że mój pomysł jest możliwy do wykonania”
 • „uporządkowałem sobie różne sprawy”
 • „dałaś mi do myślenia (…) wiem co mam robić”

Prowadząca- Sylwia Zięba– Coach i Konsultant Biznesu, przedsiębiorca. Pomysłodawczyni i założycielka marki Kapitał Rozwoju (www.kapitalrozwoju.pl). Autorka programu ”Zamień plany w biznes”. Mentor dla start-upów w AIP Lublin. Pracuje z przedsiębiorczymi ludźmi, którzy chcą utrzymywać się z tego, co lubią robić. Zdecydowali się na prowadzenie swojego biznesu, jednak poszukują inspiracji, a także konkretnych wytycznych do tego, żeby osiągać maksymalny poziom efektywności. Sylwia pomaga im znaleźć skuteczne rozwiązania i wdrożyć je w życie, po to, żeby mogli spełniać się w swoim fachu i rozwijać się jako przedsiębiorcy.

Sponsorzy warsztatów:

Dziękujemy Kapitał Rozwoju za przeprowadzenie warsztatów oraz Sii Wrocław za udostępnienie miejsca (kolejność alfabetyczna :)).

Co warto wiedzieć o Sii?
– To najszybciej rozwijająca się firma IT w Polsce
– Zatrudnia ponad 2000 osób, w tym ponad 300 w samym Wrocławiu
– Trzykrotnie została nagrodzona tytułem Najlepszego Miejsca Pracy IT w Polsce
– Siedziba Sii Wrocław mieści się w Sky Tower
– Sii prowadzi projekty dla czołowych firm z sektorów m.in. bankowości, telekomunikacji, energetyki czy przemysłu
– Jest twórcą mobilnej mapy wrocławskiego ZOO.

sii

Buduj z nami społeczność IT i bądź na bieżąco!

Raz na dwa tygodnie wyślemy Ci newsletter informujący o interesujących programach, naszych wydarzeniach, projektach i rekomendacjach. Łap dostęp do wiedzy nim będzie dostępna dla całej reszty świata :)

Zapisz mnie do newslettera