Warsztaty, Warsztaty Wrocław, 14.11.2014

Warsztaty: Mowa ciała mówcy

Serdecznie zapraszamy Was na warsztaty pt: „Mowa ciała mówcy„, które poprowadzi dla nas Joanna Płaskonka

Zapisy na warsztaty poprzez Eventbrite. 

Temat: Mowa ciała mówcy
Termin: 17 listopad
Czas: 18:30 – 21.30
Gdzie: Wrocław, siedziba firmy Infusion

Opis warsztatu:

Efektywny mówca nie powinien ograniczać się do swojego głosu w celu przekazywania informacji. Dzięki świadomej mowie ciała może akcentować ważne części swojej prezentacji, wpływać na wyobraźnię publiczności czy przekazywać emocje za pomocą gestów.
W trakcie szkolenia uczestnicy zrozumieją, jak ważną rolę w wystąpieniach publicznych odgrywa mowa ciała. Zostaną także przedstawione i przećwiczone wybrane techniki związane z mową ciała, które mogą być wykorzystywane podczas wystąpień publicznych.

Szkolenie będzie miało formę warsztatową.

 

Joanna Płaskonka: z wykształcenia automatyk przemysłowy. Taki, który powinien pracować np. w fabryce, niekoniecznie w fabryce czekolady. Z zawodu informatyk, ale zdecydowanie nie świnka morska. Z zamiłowania doktorantka zakochana w robotach i algorytmach sterowania. Czasem bywam mówcą i trenerem. No może trochę częściej niż czasem

 

Spotkanie odbędzie się w siedziby firmy Infusion.

Infusion jest międzynarodową firmą tworzącą innowacyjne projekty webowe, desktopowe i mobilne dla klientów z różnych branż zlokalizowanych w różnych częściach świata. Z rozwiązań firmy skorzystały organizacje z wielu branż m.in. finansowej, ubezpieczeniowej, medycznej, edukacyjnej, naukowej, z sektora publicznego i pozarządowego.

Firma powstała w w 1998 roku w Nowym Yorku, od ponad trzech lat ma także swoje siedziby w Polsce – w Krakowie i we Wrocławiu. Globalnie firma zatrudnia ponad 500 osób, a biura znajdują się w Nowym Yorku, Toronto, Boston, Houston, w Londynie, na Malcie, w Dubaju oraz w Polsce.

W 2012, Infusion została jedną z dziesięciu firm o wyjątkowej kulturze organizacyjnej – Most Admired Corporate Cultures. Kultura organizacyjna opiera się na inwestowaniu w rozwój pracowników, zaufaniu, kreowaniu luźnej i przyjaznej atmosfery

Buduj z nami społeczność IT i bądź na bieżąco!

Raz na dwa tygodnie wyślemy Ci newsletter informujący o interesujących programach, naszych wydarzeniach, projektach i rekomendacjach. Łap dostęp do wiedzy nim będzie dostępna dla całej reszty świata :)

Zapisz mnie do newslettera