Warsztaty, Warsztaty Kraków, 11.10.2015

Warsztaty “Praktyczne wprowadzenie do ASP.Net”

Warsztaty “Praktyczne wprowadzenie do ASP.Net”

Chcemy Was zaprosić na warsztaty ASP.Net organizowane w ramach Geek Week KRK #4 – czwartej już edycji Festiwalu Nowych Technologii w Krakowie.


Warszataty „Podstawy z ASP.NET” mają na celu zapoznanie uczestników z podstawami pisania aplikacji webowych w środowisku .NET. Podczas warsztatów będziemy wykorzystywać narzędzie Visual Studio 2015 Community Edition. Warsztaty przeznaczone są dla osób, które nie miały styczności z technologią .NETową, ale znają podstawy HTML czy JavaScript.
Podczas warsztatów uczestnicy zobaczą, w jak prosty sposób można stworzyć własną aplikację webową, jak rozmieszczone są pliki oraz jakie korzyści daje nam pisanie stron internetowych w .NET.

Wymagania

  • Znajomość podstaw HTML/CSS.
  • Znajomość podstaw JavaScript.
  • Do zainstalowania (darmowe technologie):
    • Visual Studio 2015 Community (https://www.visualstudio.com/pl-pl/downloads/download-visual-studio-vs.aspx)

Prowadzący

gb

Gosia Borzęcka pracuje jako programistka, specjalizując się w językach .NET, JavaScript, T-SQL, db2. Podczas szukania swojej ścieżki pracowała jako administrator sieci czy nadzorowała systemy IT zgodnie z Princem2 i ITIL. Obecnie kocha programować i szukać nowinek z tym związanych, czemu poświęca większość swojego czasu. Reaktwowała grupę Women In Technology (www.womenintechnology.pl), którą obecnie zdalnie wspiera. Czasem zdarzy się jej napisać coś na blogu o wydarzeniach, trendach, ciekawostkach czy technicznie o programowaniu (www.gosiaborzecka.net). Jeżeli już nie wciela się w rolę prelegenta, na różnego rodzaju wydarzeniach, to tańczy lub jeździ po świecie szukając nowych wyzwań.

Gdzie i kiedy?

Warsztaty odbędą się 19 października w godzinach 17:30 – 21:00

Gościć nas będzie  u2i, ul. Przemysłowa 12.

u2i

 

Buduj z nami społeczność IT i bądź na bieżąco!

Raz na dwa tygodnie wyślemy Ci newsletter informujący o interesujących programach, naszych wydarzeniach, projektach i rekomendacjach. Łap dostęp do wiedzy nim będzie dostępna dla całej reszty świata :)

Zapisz mnie do newslettera