Warsztaty, Warsztaty Wrocław, 14.10.2014

Warsztaty: Radzenie sobie ze stresem podczas wystąpień publicznych

Serdecznie zapraszamy Was na warsztaty pt: „Radzenie sobie ze stresem podczas wystąpień publicznych„, które poprowadzi dla nas Joanna Płaskonka

Zapisy na warsztaty poprzez Eventbrite. 

Temat: Radzenie sobie ze stresem podczas wystąpień publicznych
Termin: 27 październik 22 październik
Czas: 18:00 – 21.00
Gdzie: Wrocław, siedziba firmy Infusion

Opis warsztatu: Bardzo wiele osób występuje przynajmniej od czasu do czasu jako mówca. Możemy prezentować wyniki finansowe działu podczas spotkania służbowego. Możemy także prowadzić szkolenie dla nowych pracowników czy występować na konferencji związanej z branżą, w której pracujemy. Wreszcie zdarza się też niektórym wygłosić toast podczas wesela czy opowiedzieć śmieszną historyjkę podczas zjazdu rodzinnego. Jak się czujesz w takich sytuacjach? Towarzyszy Ci ekscytacja czy może raczej czujesz się sparaliżowana/sparaliżowany na samą myśl o wystąpieniu publicznym?
 
Celem szkolenia jest sprawienie, aby jego uczestnicy poczuli się bardziej komfortowo podczas wystąpień publicznych. Zostaną przedstawione wybrane strategie, które pozwalają na radzenie sobie ze stresem występującym przed, w trakcie i po prezentacji.

Szkolenie będzie miało formę warsztatową.

 

Joanna Płaskonka: z wykształcenia automatyk przemysłowy. Taki, który powinien pracować np. w fabryce, niekoniecznie w fabryce czekolady. Z zawodu informatyk, ale zdecydowanie nie świnka morska. Z zamiłowania doktorantka zakochana w robotach i algorytmach sterowania. Czasem bywam mówcą i trenerem. No może trochę częściej niż czasem

 

Spotkanie odbędzie się w siedziby firmy Infusion.

Infusion jest międzynarodową firmą tworzącą innowacyjne projekty webowe, desktopowe i mobilne dla klientów z różnych branż zlokalizowanych w różnych częściach świata. Z rozwiązań firmy skorzystały organizacje z wielu branż m.in. finansowej, ubezpieczeniowej, medycznej, edukacyjnej, naukowej, z sektora publicznego i pozarządowego.

Firma powstała w w 1998 roku w Nowym Yorku, od ponad trzech lat ma także swoje siedziby w Polsce – w Krakowie i we Wrocławiu. Globalnie firma zatrudnia ponad 500 osób, a biura znajdują się w Nowym Yorku, Toronto, Boston, Houston, w Londynie, na Malcie, w Dubaju oraz w Polsce.

W 2012, Infusion została jedną z dziesięciu firm o wyjątkowej kulturze organizacyjnej – Most Admired Corporate Cultures. Kultura organizacyjna opiera się na inwestowaniu w rozwój pracowników, zaufaniu, kreowaniu luźnej i przyjaznej atmosfery

Edit: Z powodu choroby naszej prelegentki warztaty zostały przesuniętę na poniedziałek, 27 październik.

Buduj z nami społeczność IT i bądź na bieżąco!

Raz na dwa tygodnie wyślemy Ci newsletter informujący o interesujących programach, naszych wydarzeniach, projektach i rekomendacjach. Łap dostęp do wiedzy nim będzie dostępna dla całej reszty świata :)

Zapisz mnie do newslettera