Warsztaty, Warsztaty Kraków, 27.02.2015

Warsztaty Testowanie Oprogramowania w Krakowie

3 marca o godzinie 18.00 w Krakowie odbędą się warsztaty z Testowania Oprogramowania.

Gościć nas będzie firma Sii Kraków ul. Wielicka 72, I piętro.

—————————

Cel warsztatów jest ambitny – każda z uczestniczek będzie odpowiedzialna za testy wybranej funkcjonalności, weryfikację i walidację testowanego systemu oraz za odpowiednie raportowanie wykrytych defektów.

W trakcie warsztatów dowiecie się w praktyce jak ważna jest rola testera w projekcie i dlaczego warto testować jak najwcześniej.
Warsztat obejmie zarówno część planowania testów i tworzenia dokumentacji testowej, jak i testy funkcjonalne pozytywne i negatywne oraz testy użyteczności.
Podejście zwinne do testów wykorzystywane w trakcie warsztatów pozwoli na przećwiczenie w praktyce testowania w sprintach, a dzięki retrospekcjom testowym da możliwość na udoskonalenie kolejnej iteracji testowej.

Nie ma wymagań jeśli chodzi o doświadczenie!

Warsztaty dla osób, które chcą testować, ale nie wiedzą jak zacząć.

—————————

Prowadząca: Monika Braun

Specjalistka w obszarze Quality Assurance oraz Quality Control.
Od przeszło 10 lat zaangażowana w zapewnianie i kontrolę jakości w projektach komercyjnych dla liderów branży telekomunikacyjnej,
bankowej i logistycznej, zarówno w Polsce, Europie jak i w Ameryce Południowej.
Na co dzień Quality Director w krakowskiej firmie Software Mind, w swojej pracy wspiera swoją organizacje w dostarczaniu Klientom produktów najwyższej jakości.
Dodatkowo jako trener szkolący Testerów i Test Managerów z pasją dzieli się swoimi doświadczeniami i wiedzą, wspierając uczestników szkoleń w odkrywaniu nowych możliwości rozwoju osobistego.

Monika występowała już u nas z prezentacją „Frameworki agilowe w obszarze testów” na 10. spotkaniu  w  Krakowie, gdzie opowiadała o bardzo ważnej roli Testera.

—————————

Zapraszamy do efektywnego testowania!

Zapisy na stronie eventbrite. Można zapisywać się na listę oczekujących.

Buduj z nami społeczność IT i bądź na bieżąco!

Raz na dwa tygodnie wyślemy Ci newsletter informujący o interesujących programach, naszych wydarzeniach, projektach i rekomendacjach. Łap dostęp do wiedzy nim będzie dostępna dla całej reszty świata :)

Zapisz mnie do newslettera