Warsztaty, Warsztaty Wrocław, 24.05.2016

Warsztaty z podstaw JAVY- WiT Wrocław

Kiedy: 11 czerwca 2016 roku, od godz. 9:00, czas trwania: 7 godzin z przerwą na lunch
Gdzie: Crazy Call, ul. Św. Mikołaja 8-11, Wrocław
Kto: Crazy Call, mentorzy to: Łukasz Barbuziński, Paweł Szczerbicki

Dla kogo: szkolenie od podstaw, więc wymagana umiejętność obsługi komputera 🙂
Liczba miejsc: 36
Inne: warsztaty bezpłatne, trzeba przynieść swojego laptopa (instrukcję instalacji środowiska otrzymają zakwalifikowane osoby).
Zapisy i informacje na temat zapisów: https://www.eventbrite.com/e/warsztaty-z-podstaw-javy-wit-wrocaw-tickets-25657787132

Sponsor warsztatów:
Dziękujemy firmie Crazy Call, bez Was nie udałoby nam się zorganizować tych warsztatów!
Wspaniali mentorzy, miejsce warsztatów w samym sercu Wrocławia, duża dawka wiedzy, kawa, napoje, poczęstunek i pizza na lunch- to i jeszcze więcej będzie czekać na uczestników 11 czerwca.

Crazy Call to zespół ponad 30 osób, tworzący w centrum Wrocławia software dla działów sprzedaży na całym świecie. Naszą misją jest dostarczanie im narzędzia, które pozwala na podnoszenie efektywności i zachowanie elastyczności. Przykładamy przy tym ogromną wagę do jakości dostarczanych usług – od kodu, przez dostępność, precyzję danych, na trafnych informacjach i sposobie ich prezentacji kończąc. Nasza aplikacja dodzwoniła się już prawie w każde miejsce na ziemi. Pracujemy w technologiach takich jak Spring, Hibernate, AWS, jOOQ, Angular, jQuery, Bootstrap, Storm, Redshift, Aurora, WebSocket, WebRTC i możemy tak dalej… 🙂

logo_red (copy)_result


Prowadzący warsztaty

Pierwszym z prowadzących jest Łukasz Barbuziński.
Programista Java z 8-letnim doświadczeniem komercyjnym, od 2 lat lider zespołu programistów Java. Miłośnik łamigłówek programistycznych oraz obiektowego modelowania problemów biznesowych. W wolnych chwilach zapalony crossfitter i orędownik zdrowego stylu życia.

Lukasz Barbuzinski

Kolejnym z mentorów będzie Paweł Szczerbicki.
Zawodowo – programista skupiający się głownie na technologiach WEB opartych na chmurze, zarówno od strony front-endowej jak i back-endowej, doktorant oraz prowadzący na Politechnice Wrocławskiej na kierunku Informatyka. Prywatnie zajmuje się prowadzeniem szkoleń oraz tworzeniem aplikacji webowych zarówno dla klientów zewnętrznych jak i jako realizację własnych pomysłów. W wolnym czasie motocyklista, crossfitowiec, szybownik – w dowolnej kolejności 🙂

Pawel Szczerbicki

Patronat medialny
Niezmiernie nam miło, że portal Spotkania IT objął patronatem nasze wydarzenie.
Zajmujesz się branżą IT? Chcesz rozwijać swoje pasje i brać udział w niezapomnianych wydarzeniach? Zajrzyj na spotkania-it.pl! To portal, na którym znajdziesz nie tylko aktualny kalendarz branżowych konferencji, hackathonów i warsztatów, ale również najciekawsze relacje i zdjęcia z minionych eventów.

spotkaniaIT_logoRGB_color

Buduj z nami społeczność IT i bądź na bieżąco!

Raz na dwa tygodnie wyślemy Ci newsletter informujący o interesujących programach, naszych wydarzeniach, projektach i rekomendacjach. Łap dostęp do wiedzy nim będzie dostępna dla całej reszty świata :)

Zapisz mnie do newslettera