Warsztaty, Warsztaty Wrocław, 17.03.2016

Warsztaty z podstaw SQL- WiT Wrocław

Warsztaty z podstaw SQL- WiT Wrocław

Kiedy: ​16 kwietnia 2016 roku, od​ godz. ​9:00, czas trwania: 6​ godzin
Gdzie: Mok Yok IT Sp. z o.o., ​ ul. Św. Mikołaja 8-11, 50-125 Wrocław, (​4. piętro , pokój 409)​
Kto: Mok Yok IT, mentorzy to Mariusz Zyśk i Adrian Najczuk.

Szkolenie jest przeznaczone dla osób, które nie znają SQL’a lub mają bardzo podstawową wiedzę.

Zapisy: Na warsztaty obowiązują zapisy- spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń wybierzemy 11 uczestników. Na wysłanie zgłoszenia macie czas do piątku, 1 kwietnia, do godz.20:00.
Do niedzieli, 3 kwietnia, wyślemy Wam e-maile z informacją czy dostaliście się na warsztaty. Kolejność zgłoszeń nie ma znaczenia, (ale muszą do nas dojść przed 01.04. godz.20:00).
Link do zapisów: https://www.eventbrite.com/e/warsztaty-z-podstaw-sql-wit-wrocaw-tickets-23191924671
Inne: warsztaty bezpłatne, trzeba przynieść swojego laptopa.

Sponsor warsztatów:
Dziękujemy Mok Yok IT, bez Was nie udałoby nam się zorganizować tych warsztatów!

Mok Yok IT – to zespół specjalistów branży IT, który z pasją tworzy nieszablonowe rozwiązania, dostosowane do Twoich potrzeb. Kierujemy się uczciwością, wzajemnym szacunkiem i profesjonalizmem. W swoich szeregach mamy wyspecjalizowany zespół Service Desk, doświadczonych inżynierów 3 linii wsparcia posiadających wiedzę m.in. z zakresu obsługi, rozwoju i utrzymania sieci LAN/WAN, systemów operacyjnych rodziny Linux / Windows / MacOS, technologii VoIP. Równolegle rozwijamy, utrzymujemy oraz integrujemy aplikacje tworzone w różnych technologiach m.in. PHP i Python. Używamy systemu git, automatyzujemy wydania za pomocą CI, każda linijka utworzonego kodu podlega Code Review. Rozwijamy również Hurtownie danych w metodologiach Agile i Data Vault, używając przy tym technologi Open Source, Java oraz rozwiązań IBM. Jesteśmy otwarci na innowacje.

Logo_MokYokIT

Mentorzy:
Mariusz Zyśk – absolwent Informatyki Politechniki Wrocławskiej, doceniony międzynarodowym tytułem IBM Champion 2016. Dawniej deweloper hurtowni danych, obecnie lider działu hurtowni w firmie Mok Yok IT, z którą współpracuje od początku jej działalności. W oparciu o doświadczenie zdobyte podczas pracy deweloperskiej zajmuje się kompleksowym wdrażaniem hurtowni danych oraz systemów klasy Business Intelligence.

MYIT_Mariusz_Zysk_result

Adrian Najczuk – absolwent Informatyki Politechniki Wrocławskiej, programista i bazodanowiec. W trakcie kilkuletniej współpracy z Mok Yok IT tworzył własną definicję hurtowni danych, która nie była miejscem, lecz metodologią, gdzie o raporty pytano… na końcu. Na swoim koncie posiada udane wdrożenia w wiodących spółkach branż retail i telecom, takich jak Jeronimo Martins czy Call Center Inter Galactica. Pracuje głównie w technologiach Amazon, IBM, Talend i Java.

MYIT_Adrian_Najczuk_result

Buduj z nami społeczność IT i bądź na bieżąco!

Raz na dwa tygodnie wyślemy Ci newsletter informujący o interesujących programach, naszych wydarzeniach, projektach i rekomendacjach. Łap dostęp do wiedzy nim będzie dostępna dla całej reszty świata :)

Zapisz mnie do newslettera