Warsztaty, Warsztaty Kraków, 15.10.2015
Warsztaty z Testowania Oprogramowania – Dokumentacja Testowa

Zapraszamy na warsztat testowania oprogramowania, który łączy w sobie praktyczne testowe case study oraz techniki twórczego myślenia. Dzięki nauce przez doświadczenie, tworzenie dokumentacji testowej przemieni się w proces twórczy, którego wyniki pozwolą na zwiększenie efektywności Twoich testów.
Projektowanie przypadków testowych jest czynnością w ogromnym stopniu twórczą i stanowi niezwykłe wyzwanie intelektualne, warto więc poznać teoretyczną i praktyczną stronę tego zagadnienia.
Korzyści dla uczestniczek warsztatów
- poznasz praktyczny aspekt dokumentacji testowej
- dowiesz się, jak tworzyć kompletne plany testów
- nauczysz się projektować efektywne przypadki testowe
- nauczysz się przygotowywać raporty z testów
- podczas warsztatów pracujemy na własnych komputerach
Monika Braun
Specjalistka w obszarze Quality Assurance oraz Quality Control. Od przeszło 10 lat zaangażowana w zapewnianie i kontrolę jakości w projektach komercyjnych dla liderów branży telekomunikacyjnej, bankowej i logistycznej, zarówno w Polsce, Europie jak i w Ameryce Południowej. Na co dzień Quality Director w krakowskiej firmie Software Mind, w swojej pracy wspiera swoją organizacje w dostarczaniu Klientom produktów najwyższej jakości. Dodatkowo jako trener szkolący Testerów i Test Managerów z pasją dzieli się swoimi doświadczeniami i wiedzą, wspierając uczestników szkoleń w odkrywaniu nowych możliwości rozwoju osobistego.
Warsztaty odbędą się 20.10.2015 (wtorek), godz. 18.00 – 21.00 w Sabre Polska sp. z o.o. Wadowicka 6D.
Prosimy o zapisy na stronie evenea.
Zapraszamy do efektywnego testowania!
Partnerem jest firma Sabre Polska sp. z o. o., która udostępnia nam swoją przestrzeń.
Realizujemy cykl warsztatów dla kobiet wykonujących lub chcących wykonywać zawody związane z branżą techniczną lub informatyczną (zajmujących się m.in. programowaniem, administracją bazami danych, serwerami, sieciami, nowymi technologiami, telekomunikacją, elektroniką, robotyką, budownictwem i innymi technicznymi dziedzinami), które:
- posiadają kierunkowe wykształcenie oraz niezbędną wiedzę i umiejętności do wykonywania w/w zawodów,
- poszukują rozwoju, aby lepiej wykonywać swoją pracę zawodową i chcą czuć się pewnie w środowisku pracy, gdzie większość stanowią mężczyźni,
- poszukują wsparcia i chcą lepiej się poznać, wymieniać doświadczeniem, wspólnie się uczyć i wzajemnie się wspierać.
Spotkania są współfinansowane przez Fundację Przestrzeń Rozwoju i firmę UBS.