Warsztaty Kraków, 08.03.2016

Warsztaty z unit testów w JavaScript

Zapraszamy na warsztaty, na których będziecie mogli zapoznać się z podstawowymi konceptami w testach jednostkowych JavaSctiptu. Warsztaty odbędą się 16.03 o godz 17:30 w Idea Hub Kraków (ul. Sukiennicza 8 )

Warsztat przeznaczony jest dla osób, które mają (nawet bardzo) podstawową znajomość JavaScriptu i chciałyby rozszerzyć swoje aplikacje o testy jednostkowe lub osób, które dopiero wkraczają w świat programowania w JS. Wspólnie ustawimy środowisko, przygotujemy pierwsze testy oraz poprawimy fragmenty kodu by aplikacja była bardziej testowalna. Poznamy również krótko i długofalowe zalety i wady pisania testowalnego kodu w małych i dużych projektach.

Przygotowanie do warsztatów ze strony uczestników:
jakikolwiek edytor tekstowy(może jednak nie notatnik ale notepad++ lub atom.io już da radę) lub IDE oraz przeglądarka internetowa,
minimalna znajomość javascriptu (tak by być w stanie zrozumieć napisany już kod),
– można wcześniej ściągnąć z https://github.com/jasmine/jasmine/releases najnowszy release jasmine
– otwarty umysł

Bilety są darmowe. Dodatkowo na miejscu czekają na Was materiały oraz poczęstunek. Jedyne co trzeba zrobić to wypełnić formularz i uargumentować swoją chęć uczestnictwa w warsztacie.
Zapisy dostępne od środy 9.03 pod tym linkiem.

Wszelkie pytania kierujcie na amajchrzak@womenintechnology.pl
Pokaż mniej

Buduj z nami społeczność IT i bądź na bieżąco!

Raz na dwa tygodnie wyślemy Ci newsletter informujący o interesujących programach, naszych wydarzeniach, projektach i rekomendacjach. Łap dostęp do wiedzy nim będzie dostępna dla całej reszty świata :)

Zapisz mnie do newslettera