Wydarzenia, 09.07.2015

WHO RUN THE CODE? GIRLS!

Juz dzisiaj jedyna taka impreza tego lata! Zapraszamy o godz. 19.00 w Oranżeria Pergamin na wspólną imprezę WHO RUN THE CODE? GIRLS! Kobiety IT w Krakowie łączą się Geek Girls Carrots, WebMuses, Women in Technology, Inicjatywa Jestem Informatyczką, Django Girls i ITberries.

Celem wydarzenia jest integracja środowiska młodych ludzi, a szczególnie kobiet, dotychczas biorących udział w różnych spotkaniach branży IT. Uczestnikami spotkań są graficzki, informatyczki, programistki, testerki, projektantki UX, adminki, marketing ninja, social media ninja i startuperki.

Dobra zabawa jest tylko jednym z elementów wydarzenia, którego głównym celem będzie zgromadzenie w jednym miejscu ludzi chcących zaangażować się w różne organizacje, mających różne doświadczenia biznesowe, chcących poprawić swoje techniczne umiejętności oraz wspierać inicjatywy naszego środowiska.

Podczas spotkania swoją historię opowie Patrycja Radaczyńska.

Patrycja z wykształcenia jest saksofonistką, która w pół roku nauczyła się programować i obecnie pracuje jako developerka!

10389188_990592764293248_848992382125389747_n

„Jestem absolwentką wydziału Prowadzenie zespołów jazzowych i muzyki rozrywkowej, w klasie saksofonu Macieja Sikały, na Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Po ukończeniu studiów spędziłam kilka lat podróżując, mieszkając w różnych miejscach na świecie i ucząc się przeróżnych rzeczy. Dwa lata temu wzięłam udział w Rails Girls Krakow i od tego czasu zaczęła się moja przygoda z kodowaniem, która trwa do dzisiaj. Aktualnie pracuję jako front-end developer w creativestyle Polska„.

Podczas imprezy będzie mnóstwo atracji m.in. tort, piwo oraz fotobudka.
A to wszystko za sprawą sponsorów ASTEK Polska, Miquido, Krakowski Park Technologiczny, Delphi.

ASTEK Polska jest firmą świadczącą usługi informatyczne należącą do międzynarodowej grupy Astek, która powstała w Paryżu. Posiada wieloletnie doświadczenie na rynku zaawansowanych technologii, konsultingu oraz inżynierii oprogramowania, dzięki czemu podnosi konkurentom poprzeczkę jakości oraz wyznacza nowe kierunki rozwoju w branży IT w 30 lokalizacjach na całym świecie. Polski oddział powstał w 2007 roku. Dynamiczny rozwój sprawił, że dziś Astek współpracuje już z ponad 40 Klientami z różnych sektorów na terenie całego kraju.

aastek

Firma Miquido, specjalizuje się w tworzeniu aplikacji na urządzenia mobilne. Zatrudnia już ponad 50 pracowników i chętnie przyjmie do swojego grona kilka nowych talentów. Miquido zaprasza Was również na październikową konferencję Mobiconf, której jest gospodarzem.

Miquido

Krakowski Park Technologiczny z Bartkiem Józefowskim na czele, którzy od lat skutecznie wspierają rozwój gospodarczy Małopolski.

kpt

Delphi jest wiodącym światowym dostawcą rozwiązań elektronicznych i technologii systemowych dla sektora motoryzacyjnego. Firma jest obecna w Polsce od roku 1994 i nieustannie inwestuje zarówno w badania i rozwój, jak i w produkcję. Wiodącym profilem krakowskiego ośrodka badawczo-rozwojowego jest zaawansowana elektronika, kolejne grupy inżynierów zajmują się rozwojem architektury elektrycznej i elektronicznej oraz pochłaniaczy par paliw. Centrum Techniczne w Krakowie należy do najbardziej nowoczesnych placówek badawczych w Europie, a efekty jego pracy można oglądać w salonach sprzedaży prawie każdej marki samochodowej.

delphi

Bardzo serdecznie im dziękujemy.

Wspierają nas także Crossweb oraz portal Mamspotkanie.pl, którzy patronują medialnie naszą imprezę.

Będzie moc! Zapraszajcie znajomych i do zobaczenia 🙂

Buduj z nami społeczność IT i bądź na bieżąco!

Raz na dwa tygodnie wyślemy Ci newsletter informujący o interesujących programach, naszych wydarzeniach, projektach i rekomendacjach. Łap dostęp do wiedzy nim będzie dostępna dla całej reszty świata :)

Zapisz mnie do newslettera