Spotkania, Spotkania Katowice, 18.05.2016

WiT Katowice #19: o badaniach UX i pitchowaniu

Women in Technology Katowice zaprasza na kolejne spotkanie ludzi zainteresowanych nowymi technologiami, szeroko pojętym IT i biznesem. Ponownie spotykamy się w doskonale już Wam znanych Drzwiach Zwanych Koniem w piątek 20 maja o godz. 18.00. Spotkanie potrwa ok. 3 godzin.

Agenda:
1. rozpoczęcie
2. Agnieszka Janulewicz opowie nam o badaniach w UX.
3. Daniel Wieczorek przedstawi zasady prowadzenia dyskusji, które w praktyce wdrożymy w panelu dyskusyjnym.
4. Panel dyskusyjny i after party (yeah!)

Koszt uczestnictwa: 10zł (na pokrycie kosztów organizacyjnych, płatne w barze, w ramach tej opłaty każdy otrzyma kawę lub herbatę).


Prelegenci:

Agnieszka Janulewicz to absolwentka psychologii na Uniwersytecie Gdańskim, badacz i analityk użyteczności z 9-letnim doświadczeniem w obszarze badań w tym badań jakościowych (grupy kreatywne, zogniskowane wywiady grupowe czy analiza treści) jak również badań użyteczności zarówno laboratoryjnych jak i realizowanych zdalnie. Prowadzi szkolenia i warsztaty z zakresu User Centered Design, dostępności oraz badań UX. Obecnie związana z agencją interaktywną Efigence. Brała udział w projektach badawczych z zakresu użyteczności dla takich branż jak: Finanse i ubezpieczenia, FMCG, Turystyka, Edukacja, E-commerce, Administracja Publiczna.

Daniel Wieczorek, doradca biznesowy i CEO agencji interaktywnej Brainfactory, działającej na rynku międzynarodowym. Filozof i zapalony fan krytycznego myślenia. W wolnym czasie zwiedzający Jurę na rowerze.

Buduj z nami społeczność IT i bądź na bieżąco!

Raz na dwa tygodnie wyślemy Ci newsletter informujący o interesujących programach, naszych wydarzeniach, projektach i rekomendacjach. Łap dostęp do wiedzy nim będzie dostępna dla całej reszty świata :)

Zapisz mnie do newslettera