Warsztaty Katowice, 11.02.2016

WiT warsztaty „Jestem swoją własną szefową i radze sobie doskonale”

17 marca w Katowicach odbędzie się 2-godzinne szkolenie „Jestem swoją własną szefową i radzę sobie doskonale”. Zapraszamy o godzinie 18.00 do Drzwi Zwanych Koniem, przy ulicy Warszawskiej 37 w Katowicach.

Warsztaty poprowadzi Sylwia Zięba – Coach i Mentor od wdrażania projektów biznesowych i od budowania efektywności, ale przede wszystkim przedsiębiorca. Posiada doświadczenie w ocenie wniosków o dotacje na działalność gospodarczą. Pomysłodawczyni i założycielka marki Kapitał Rozwoju. Autorka programu „ZAMIEŃ PLANY W BIZNES”. Mentor dla startupów w AIP Lublin.


„Pracuję z przedsiębiorczymi ludźmi, którzy chcą się utrzymywać z tego co lubią robić. Zdecydowali się na prowadzenie swojego biznesu, jednak poszukują inspiracji, a także konkretnych wytycznych do tego żeby osiągać wyjątkowe efekty i czerpać satysfakcję z tego, czym się zajmują. Sylwia pomaga im znaleźć skuteczne rozwiązania i wdrożyć je w życie, po to żeby mogli spełniać się w swoim fachu i rozwijać się jako przedsiębiorcy.”

O warsztatach:

Moment wyjścia na rynek z nowym pomysłem biznesowym jest tak samo ważnym, jak i trudnym etapem dla każdego start upu. Entuzjazm, podekscytowanie i wielkie nadzieje mieszają się zazwyczaj z niepewnością, wątpliwościami, a nierzadko z rozczarowaniem. Musimy działać, nawet jeśli efekty nie od razu są widoczne, planować pomimo, że wielu rzeczy nie jesteśmy jeszcze w stanie przewidzieć, sprzedawać kiedy sami prawdopodobnie nie potrafimy do końca obiektywnie wycenić wartości swojego produktu/usługi.

Większość planów i pomysłów biznesowych można zrealizować. Zależy to jednak od Twojej silnej decyzji, dobrej koncepcji i spojrzenia z perspektywy rynku na swoją ofertę. Poprzez warsztat „JESTEM SWOJĄ WŁASNĄ SZEFOWĄ I RADZĘ SOBIE DOSKONALE”

Chcemy Ci w tym pomóc.
Jeżeli zastanawiasz się:

  – Od czego zacząć żeby firma jak najwcześniej przynosiła dochody?
  – Co jeszcze możesz zaoferoać w świecie, w którym już wszystko jest?
  – Jak pokonać obawy, że z powodu ceny możesz tracić klientów?
  – W jaki sposób dotrzeć do klientów i czym ich przekonać?
  – Jak wyzwalać w sobie inspirację i energię do działania?

ten warsztat jest DLA CIEBIE!

Podczas treningu poznasz i przetestujesz w praktyce podejście, które pozwoli Ci wytyczyć odpowiednią dla siebie drogę do tego, aby stworzyć prosperujący biznes. Dowiesz się, CO KONKRETNIE MOŻESZ ZROBIĆ ŻEBY:

  – skutecznie wyznaczyć i zarządzać swoją rolą na rynku, a tym samym zbudować rozpoznawalną i cenioną markę
  – stworzyć efektywny system pozyskiwania klientów i budowania z nimi długotrwaej współpracy (model biznesowy dla swojej działalności)
  – osiągać wysoką wydajność w działaniach zapewniając rozwój i rentowność swojej firmie

Osoby, które uczestniczyły do tej pory w wrsztacie najczęściej wskazują na takie korzyści, które otrzymały:

  – „znowu jestem zmotywowana”
  – „uwierzyłem, że mój pomysł jest możliwy do wykonania”
  – „uporządkowałem sobie różne sprawy”
  – „dałaś mi do myślenia (…) wiem co mam robić”

Zapraszamy! 🙂

Buduj z nami społeczność IT i bądź na bieżąco!

Raz na dwa tygodnie wyślemy Ci newsletter informujący o interesujących programach, naszych wydarzeniach, projektach i rekomendacjach. Łap dostęp do wiedzy nim będzie dostępna dla całej reszty świata :)

Zapisz mnie do newslettera