Studia Kraków, 19.10.2018

Wkrótce rusza czwarta edycja programu mentorskiego Tech Leaders

Wkrótce rusza czwarta edycja programu mentorskiego Tech Leaders

Zespół organizatorów Tech Leaders pracuje nad kolejną, czwartą edycją programu mentorskiego Tech Leaders. Program dedykowany jest dla osób, które chcą rozwijać się w IT i technologiach. We wcześniejszych edycjach program skierowany był tylko do kobiet, w nadchodzącym programie każdy będzie mógł wziąć udział. We wszystkich edycjach uczestnicy programu mentorskiego rozwijają się, tworzą własne projekty, dostają awans czy zaczynają z branżą nowych technologii i znajdują w niej ścieżkę rozwoju.

Ideą programu mentorskiego jest stworzenie swobodnej przestrzeni do dzielenia się wiedzą i

rozwijania możliwości w życiu zawodowym, korzystając ze wsparcia doświadczonych mentorów.

 

W poprzednich edycjach wzięło udział ponad 180 uczestniczek z całego świata. Kolejna edycja będzie podobna do poprzednich. Każda osoba, która dostanie się do programu będzie mogła współpracować z jednym, wybranym mentorem w czasie indywidualnych sesji mentorskich. W czwartej edycji, tak jak w poprzednich, pojawią się najlepsi eksperci w roli mentorów, którzy związani są z branżą IT, nowych technologii i pokrewnych dziedzin.

 

Patronem honorowym wydarzenia został Urząd Miasta Krakowa, który aktywnie wspiera organizatorki, wszystkich uczestników i społeczność programu mentorskiego Tech Leaders.

Więcej potrzebnych  informacji o urzędzie miasta Krakowa można znaleźć na stronie: https://www.bip.krakow.pl/

 

Partnerami programu są: GlobalLogic, Sabre, Lonsley, które również aktywnie wspierają środowisko IT i nowych technologii.

Organizatorem Tech Leaders jest społeczność Women in Technology.

Więcej informacji o starcie projektu organizatorzy będą ujawniać wkrótce na stronie

i w mediach społecznościowych.

Buduj z nami społeczność IT i bądź na bieżąco!

Raz na dwa tygodnie wyślemy Ci newsletter informujący o interesujących programach, naszych wydarzeniach, projektach i rekomendacjach. Łap dostęp do wiedzy nim będzie dostępna dla całej reszty świata :)

Zapisz mnie do newslettera