Konferencje, Relacje, 19.11.2017

WUD Silesia 2017: Dlaczego warto?

Dzisiaj ostatni dzień zapisów na konferencję WUD Silesia 2017.
Ważne, by zgłoszenie wysłać dziś do godziny 23.59, korzystając z formularza na stronie wydarzenia https://wudsilesia.pl/rejestracja. Organizatorzy, jak co roku, stawiają na jego jakość (a nie kolejność!), dlatego bilet na konferencję otrzymają osoby, które najciekawiej odpowiedzą na pytanie, dlaczego chcą wziąć udział w evencie.

Nie jesteście pewni, czy to wydarzenie dla Was? Aby rozwiać wątpliwości mamy dla Was kilka słów o konferencji. Wybrałyśmy też trzy – naszym zdaniem – najciekawsze prezentacje z ubiegłych lat. Więcej znajdziecie na youtube’owym kanale WUD Silesia. Zapraszamy do czytania i oglądania!

WUD Silesia – co to takiego?

WUD Silesia 2017 to konferencja inspirowana międzynarodową inicjatywą World Usability Day, która na stałe zagościła na śląskiej mapie wydarzeń poświęconych tematyce UX (user experience) i projektowaniu skoncentrowanemu na człowieku (human-centered design). Obecnie to największa bezpłatna impreza tego typu w Polsce.

Od 2010 roku WUD Silesia tworzy przestrzeń dla wymiany wiedzy i buduje społeczność pasjonatów UX, projektantów, psychologów, badaczy – ludzi, którzy na co dzień związani są z projektowaniem użytecznych (nie tylko cyfrowych) rozwiązań.

Tegoroczna, ósma edycja zatytułowana jest: „Granice Systemów”. Organizatorzy przygotowali solidną porcję inspiracji. W tym roku do wyboru mamy aż dwie ścieżki prelekcji, każda zakończona panelem dyskusyjnym. Ci, którzy pragną przetestować swoją wiedzę w praktyce, mogą spróbować sił w pięciu warsztatach pod hasłem „Wyznaczanie granic”. Interesująco zapowiada się też popołudniowy blok prelekcji „Przełamywanie granic”, gdzie na scenie wystąpią Tom Gilb, Aga Szóstek i Jaroslav Švelch.

Ale… WUD Silesia to nie tylko wykłady i warsztaty. To także miejsce, gdzie w kuluarach toczą się wciągające dyskusje. W miłej atmosferze nawiążesz ciekawe kontakty, a chwilę wytchnienia zapewni legendarna strefa „Fun”. Po prostu spodziewaj się niespodziewanego: występu magika, międzyplanetarnej gry multimedialnej… WUD co roku nas zaskakuje 🙂

WUD Silesia – dlaczego warto?

By zachęcić Was do udziału przygotowałyśmy subiektywny wybór trzech prelekcji z ostatnich edycji WUD Silesia: po jednej z 2014, 2015 i 2016 roku.

dr Patrycja Rudnicka – Psychologia zaangażowania | WUD Silesia 2014

Wiesław Bartkowski: Projektowanie interakcji ucieleśnionej | WUD Silesia 2015

dr hab. Irma Kozina: Koszty innowacyjności | WUD Silesia 2016

Zainteresowani? Zachęcamy do zapisów 🙂


WUD Silesia 2017

Gdzie:
Śląskie Międzyuczelniane Centrum Edukacji i Badań Interdyscyplinarnych (SMCEBI)
ul. 75 Pułku Piechoty 1A
41-500 Chorzów

Kiedy:
9 grudnia 2017

Rejestracja:
https://wudsilesia.pl/rejestracja

Partnerem WUD Silesia 2017 jest SMCEBI (Śląskie Międzyuczelniane Centrum Edukacji i Badań Interdyscyplinarnych), a mecenat nad konferencją objęła firma informatyczna Future Processing z Gliwic.

Buduj z nami społeczność IT i bądź na bieżąco!

Raz na dwa tygodnie wyślemy Ci newsletter informujący o interesujących programach, naszych wydarzeniach, projektach i rekomendacjach. Łap dostęp do wiedzy nim będzie dostępna dla całej reszty świata :)

Zapisz mnie do newslettera