Konferencje, 24.11.2016

Wymiana doświadczeń podczas wyjątkowych prelekcji w Bielsku Białej

7 grudnia 2016 roku na Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku Białej będzie miała miejsce jubileuszowa, 5. edycja konferencji WeBB MeetUp. Jest to event dedykowany wybranym działom branży IT, którego cel stanowi analiza nowych technologii i wymiana doświadczeń. Miło nam poinformować, że Women in Technology zostało partnerem medialnym tego wydarzenia, na które serdecznie zapraszamy.

Podczas najnowszej edycji poruszane będą tematy EventSourcingu oraz CQRS jako alternatywy dla CRUD, a także tworzenia grafiki w WebGL. Zostaną zaprezentowane przykłady użycia Token Authentication w ASP.NET Core oraz kompletny proces wdrożenia i poruszania się w kontenerach – czyli „A Docker Story”. Prelegenci przedstawią nam również podejście funkcyjne w projektowaniu oprogramowania i wyjaśnią czym jest Blockchain. Prelekcje przygotowane są przez pasjonatów branży IT, którzy poprzez praktyczne przykłady dostarczają uczestnikom merytorycznej wiedzy i chęci do działania.

Organizatorzy konferencji – firma Da Vinci Studio i Koło Informatyczne Reset – dokładają wszelkich starań, aby WeBB MeetUp był przygotowany na najwyższym poziomie. Dzięki wzajemnej współpracy i intensywnej pracy obu stron powstaje niepowtarzalna konferencja, która z edycji na edycję cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Dodatkowo, Ci z uczestników, którzy potwierdzą swój udział rejestrując się na stronie eventu, mają szansę na wygranie wartościowych nagród. Zatem jeśli ktoś nie dokonał jeszcze rejestracji lub chce poznać szczegóły wydarzenia – zapraszamy na http://webbmeetup.com/.

agenda

Buduj z nami społeczność IT i bądź na bieżąco!

Raz na dwa tygodnie wyślemy Ci newsletter informujący o interesujących programach, naszych wydarzeniach, projektach i rekomendacjach. Łap dostęp do wiedzy nim będzie dostępna dla całej reszty świata :)

Zapisz mnie do newslettera